Życzenia Wielkanocne i niespodzianka

życzenia wielkanocneWitam Cię serdecznie

Święta Wielkanocne niosą wiarę, nadzieję i miłość.  Zmartwychwstanie Chrystusa to dobra nowina i odrodzenie duchowe. Pozwólmy sobie je odczuć całym swoim sercem, pozwólmy sobie w te święta, na zmartwychwstanie do naszego prawdziwego ja.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Tobie czytelniku/czytelniczko mojego bloga, mój przyjacielu/przyjaciółko, mój studencie, składam najserdeczniejsze życzenia pełnego dostrojenia do Potęgi i Źródła Wszechświata oraz pełnego dostrojenia do swojego prawdziwego jestestwa.

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych przygotowałam dla Ciebie specjalne życzenia (wideo) i miłą niespodziankę, która z pewnością Cię zaskoczy. Niespodzianka ta, to ćwiczenie: Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Spotkanie z Aniołem”

Ćwiczenie dostępne tylko do końca tego miesiąca.

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia nagrania :)

Ćwiczenie niedostępne.

PS.

I jeszcze mała prośba: Bardzo Cię proszę o zostawienie swojego komentarza pod tym Ćwiczeniem. Będzie to inspirujące zarówno dla mnie, jak i czytelników bloga wszystkodlaciebie.pl 

 

Zostaw swój komentarz proszę :)

Similar posts

14 Komentarzy

 1. 13 lutego 2017    

  RE:Zyczenia Wielkanocne i niespodzianka – Wszystko Dla Ciebie Валок Amazone Окуловка

 2. ScoopHappy56x's Gravatar ScoopHappy56x
  10 lutego 2017    

  http://www.nakarmrybe.pl/wkladka-cierna
  Shopping for a used or new auto could be a hard method should you not know what you are performing. By teaching yourself about automobile shopping prior to deciding to visit the car dealership, you could make stuff simpler yourself. The following advice can help the next purchasing vacation be a little more pleasurable.

  Always take a auto technician coupled when searching for a whole new vehicle. Vehicle retailers are well known for selling lemons and you do not need to be their next victim. If you can not get yourself a mechanic to think about cars along, a minimum of make sure that you have him review your last option prior to buying it.

  Know your restrictions. Before you begin buying for your next vehicle or truck, choose how much you can manage to pay out, and stay with it. Don’t forget about to feature fascination with your calculations. You are likely to pay out all around 20 percent as a payment in advance as well, so be ready.

  Before visiting a dealer, know what kind of vehicle you would like. Study all of you choices just before store shopping so you can evaluate which works for your financial budget and family members requires. Shop around to learn simply how much you ought to be paying for the prospective automobile.

  Prior to signing any commitment spend some time to read through every single line, such as the fine print. When there is anything listed that you just do not fully grasp, usually do not sign until you have an respond to which you comprehend. Unsavory salesmen can use a contract to put in a lot of costs that had been not talked about.

  When you keep your previous guidance in your mind the next time that you go purchasing a automobile, you will certainly be prone to obtain a good bargain. Purchasing a car lacks to become a frustration. Simply use the guidelines using this article and you could get the car you want at the excellent price.

 3. Anerii's Gravatar Anerii
  23 maja 2014    

  Dziękuję Pani Barbaro, za udostępnienie mi tego nagrania.
  Dzięki temu ćwiczeniu odzyskałam siebie, czuję dużo lepiej, jestem bardziej spokojna i skoncentrowana na wszystkim co robię.
  Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 4. Margareth's Gravatar Margareth
  21 kwietnia 2014    

  To co robisz Basiu jest wspaniałe i tak potrzebne, życzę Ci Basiu aby i twoje najskrytsze i te najzwyklejsze pragnienia szybko się spełniły , wiem ,ze tak się Basiu dzieje bo w końcu jesteś moim mistrzem manifestacji pragnień , czego dowodem są twoje cenne kursy , które już bardzo pozytywnie wpłynęły na moją ścieżkę rozwoju . Pozdrawiam Cię Basiu serdecznie w te święta wielkanocne :)

 5. jarek's Gravatar jarek
  20 kwietnia 2014    

  dziękuję za to wspaniałe przeżycie po spotkaniu z moim wewnętrznym dzieckiem, myślę, że każdemu z nas należy się ono codziennie, a przynajmniej co jakiś czas.
  Basiu życzę Ci wiele wytrwałości w tym co robisz , niech Bóg dalej Cię prowadzi.

 6. ella's Gravatar ella
  19 kwietnia 2014    

  Wspaniale Cwiczenie,uwolniony potezny potencjal emocji,wzajemne zaufanie i radosna wiez…Basiu serdecznie dziekuje i Wesolych Swiat,ella

 7. Urszula's Gravatar Urszula
  19 kwietnia 2014    

  Dziękuję Basiu, melodia Pani głosu, zostaje w głowie. Ciepły i łagodny ton, pozwala na skupieniu się na przekazie. ( nie znoszę: krzyków, rozkazów, pretensji, potłuczeń, zniewag, poniżeń, to bali jakby, ktoś smagał biczem po duszy ) Wesołych Świąt Wielkiej Nocy !

 8. Małgorzata's Gravatar Małgorzata
  19 kwietnia 2014    

  Dziekuję. Wspaniałe ćwiczenie. Wesołych Świąt Basiu!

 9. Jan's Gravatar Jan
  18 kwietnia 2014    

  Witam i dziękuje z całego serca,jeszcze nie widziałem wideo niespodzianki a po przeczytaniu wstępu jusz mi łzy wzruszenia i czegoś tam polećiały,Dziękuje,niech dobry Bóg da ći zdrowie i śiły w tym co robisz bo jest naprawde super i wykonawczyni jest super,powodzenia >Wesołych świąt i wszystkiego dobrego ći życze powodzenia w tym co robisz i powodzenia w następnych super przedśiewżieńciach . 3ymaj śię z Bogiem.

 10. Ania's Gravatar Ania
  18 kwietnia 2014    

  Bardzo Ci Basiu dziękuję – spłakałam się… Dzięki, że JESTEŚ !!! :-)

 11. Basia's Gravatar Basia
  18 kwietnia 2014    

  Bardzo dziękuję, dzięki temu ćwiczeniu czuję się bardziej rozświetlona w swoim wnętrzu,radośniejsza i zarazem spokojniejsza. Wiem również, że lepszy będę miała kontakt z moimi wnukami,ponieważ poczułam się bardziej dziecięco. Miłe uczucie. Życzę wesołych Świąt

 12. Beata's Gravatar Beata
  18 kwietnia 2014    

  Witam Basiu,
  chciałam podziękować za tak wyczerpujące opracowania. I złożyć życzenia Wielkanocne 2014
  Kolorowych jajeczek,
  rozczochranych owieczek,
  rozkicanych króliczków,
  pyszności w koszyczku,
  a przede wszystkim
  mokrego ubrania
  w dniu wielkiego lania!
  życzy stała czytelniczka Beata

 13. B's Gravatar B
  18 kwietnia 2014    

  wspaniala …pomogla ….

 14. basia48's Gravatar basia48
  18 kwietnia 2014    

  Dziękuję Ci Basiu. Miłych Świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor