zmiana przekonań

Zmiana przekonań a spełnienie marzeń

James Arthur Ray w The Secret powiedział: „To, gdzie znajdujesz się teraz w Twoim życiu, jest wynikiem tego, Kim byłeś a nie tego, Kim pragniesz się stać.”

Oznacza to, że Twoje myśli, uczucia i posunięcia, które dokonałeś w przeszłości stanowią bazę tego, czego doświadczasz dzisiaj w swoim codziennym życiu.

Dlatego właśnie zmiana siebie może wykreować inne rezultaty w Twojej przyszłości. To właśnie Ty posiadasz tę moc i siłę, by zrobić to  w każdym momencie Twojego życia. A najlepiej, byś podjął decyzję, że postanawiasz dokonać zmian w sobie już teraz, od tej chwili.

Co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed życiem, którego pragniesz doświadczać? Przed odnalezieniem odpowiedniej kariery, czy relacji partnerskich czy przyjacielskich, poprawieniem Twojej figury, zdrowia czy strefy finansowej?

Co to jest takiego?

Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Wszystkiemu winny jest Twój system wierzeń na Twój temat. Na temat tego, co jest dla Ciebie możliwe do osiągnięcia, a co Cię przerasta. Tak, to Twój system przekonań powstrzymuje Cię przed realizacją Twoich marzeń.

Twoje obecne myśli na Twój temat są rezultatem Twoich wierzeń i systemu przekonań. I jak już wiesz, to jak myślisz o sobie powstrzymuje realizację Twoich marzeń.

Czyli najpierw mamy system przekonań, które kreują nasze myśli, te z kolei wyzwalają w nas uczucia zmuszające nas do dokonywania takich a nie innych posunięć. Niektóre z tych posunięć prowadzą nas do spełnienia naszych marzeń, inne oddalają nas od tego.

Zachodzi teraz następne pytanie: skąd się wzięły w nas te przekonania?

Otóż są one rezultatem naszych wcześniejszych doświadczeń życiowych i programów wgranych nam czasami jeszcze w naszym dzieciństwie.

I bardzo często leżą one głęboko ukryte w naszej podświadomości. Jak w takim razie możesz sobie z nimi poradzić, jak możesz je zmienić w prosty, szybki i skuteczny sposób?

W tym miejscu proponuję Ci:

Czterostopniowy  stopniowy proces do zmiany Twoich przekonań:

  1. Zmiana przekonań 1 – Bądź świadomy pojawiających się w Twojej głowie myśli.
  2. Zmiana przekonań 2 – Sprawdź jak Twoje ciało reaguje na te myśli. Sprawdź, które miejsca w Twoim ciele odzywają się na daną myśl/przekonanie.
  3. Zmiana przekonań 3 – Zastosuj wybraną technikę do uwolnienia tych symptomów w ciele. (Najlepszą do tego okazuje się technika EFT oraz Kwantowa Transformacja Energii. Uwolnienie symptomów w ciele jest równoznaczne z pozbyciem się danego przekonania. )
  4. Zmiana przekonań 4 – Na miejsce starego przekonania wprowadź nowe.

Zacznij proszę już od teraz, a za kilka tygodni sam będziesz zdumiony/zdumiona jak łatwo Twoje marzenia się realizują 🙂

Ps. Więcej na temat tego jak możesz zmienić swoje przekonania dowiesz się z nagranego szkolenia na ten temat. Pobierz proszę ten warsztat tutaj: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/warsztat-zmiana-przekonan/

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Zostaw swój komentarz proszę :)