W poście na stronie:  http://wszystkodlaciebie.pl/gdyby-twoje-zycie-bylo-w-kazdym-calu-doskonale-jakby-wygladalo/ mówiłam o doskonałym życiu.

By stało się ono dla nas rzeczywistością, w pierwszej kolejności  musimy zdać sobie sprawę z tego, co oznacza dla nas doskonałe życie. Była o tym mowa poprzednio.

Następnym krokiem, który musimy zrobić, by nasze doskonałe życie stało się realnym, jest zaproszenie do niego obfitości i bogactwa w szerokim tego słowa znaczeniu.

Pomyśl, co może się stać, kiedy zaprosisz obfitość do swojego życia?  Jeżeli wyślesz dobre zaproszenie, obfitość po prostu zacznie napływać do Twojego życia z dużą łatwością.

W powyższych zdaniach, są dwie oddzielne rzeczy do zrobienia, które jednak się razem łączą.  Jest to stworzenie zaproszenia i wysłanie go oraz pozwolenie/wpuszczenie obfitości do Twojego życia.

Nawet jeżeli stworzysz dobre zaproszenie (np. będziesz wizualizowała sobie Twoje wymarzone życie), ale wewnętrznie będziesz odczuwała dyskomfort z tym związany, zajmie Ci dużo czasu zanim obfitość zagości w Twoim życiu.

Dlatego po pierwsze zastanów się i zbadaj, jakie uczucia się w Tobie budzą na myśl, ze obfitość z łatwością zacznie napływać do Twojego życia?

Czy oczekujesz tego z radością? A może budzi się w Tobie lęk? Lub czujesz poirytowanie i dziwną złość, albo opór. Wiem, ze jest to nieracjonalne, kiedy odkrywasz na myśl o napływającej obfitości budzące się w Tobie np. odczucie strachu, czy wewnętrzny opór, czy też daje znać o sobie niskie poczucie własnej wartości. Bo czyż nie powinnaś odczuwać radości i zadowolenia z tego faktu?

No właśnie czyż nie powinnaś? Otóż wszystkie odczucia jakie masz i które są związane z tym faktem są prawidłowe. Zostały wcześniej zakodowane w Twojej podświadomości i systemie energetycznym i mają za zadanie ochronić Cię przed czymś bardzo nieprzyjemnym dla Ciebie, co mogłoby się stać, gdybyś zaprosiła obfitość do swojego życia.

Wszystko, co teraz musisz zrobić, to przeprogramować swoją podświadomość. Najłatwiejszą metodą na to, jest zastosowanie techniki EFT. W następnym poście podam Ci procedurę EFT na Twój opór przed zagoszczeniem obfitości w Twoim zyciu.

Ps. Jeżeli nie wiesz co to jest EFT pobierz proszę darmowy raport tutaj:  http://www.wszystkodlaciebie.pl/zaproszenia/eft/

Ps 2.

Darmowy jak na razie kurs: „4 sposoby na podniesienie poczucia własnej wartości” jest już gotowy i czeka na Ciebie! Pobierzesz go zupełnie za darmo ze strony:  http://www.facebook.com/wszystkodlaciebie

Jeżeli chcesz zobaczyć co dostaniesz na w ramach tego kursu sprawdź na stronie:  http://wszystkodlaciebie.pl/prezent-swiateczny-juz-gotowy/

Zostaw swój komentarz proszę :)