webinar blokady marzenWitam Cie serdecznie

Już jutro odbędzie się darmowy  webinar/szkolenie pt: “Blokady na drodze do spelnienia marzen i jak sie ich pozbyc”

Odbędzie się on w środę 10.09.2014 o godz.20.00

Przyjdz koniecznie, gdyz NIE BEDZIE nagrania z tego szkolenia!

UWAGA! Wiedza, ktora bede przekazywac podczas tego szkolenia, dziele sie tylko z moimi platnymi studentami. Dlatego nie bedzie nagrania z tego webinaru.

Link do pokoju konferencyjnego:

http://www.gvolive.com/conference,65876082/

Uwaga! Po wejściu na stronę odczekaj kilkanaście sekund zanim strona sie załaduje. Wszystko działa poprawnie, ale czasami trzeba przeładować stronę i napisać swoje imię powtórnie.

Jeżeli nie uda Ci się wejść za pierwszym razem ponów proszę próbę.

Dokładna instrukcja pokazująca jak zalogować się do pokoju konferencyjnego znajduje sie tutaj:

http://wszystkodlaciebie.pl/zapis-do-pokoju-konferencyjnego/

Dzieki temu szkoleniu:

  1. Dowiesz się w czym tkwi sekret doznawania wszelkiego dobra, dobrostanu i obfitosci w Twoim zyciu, czyli poznasz klucz do manifestacji Twoich pragnien.
  2. Dowiesz co mozesz zrobic juz zaraz, dzisiaj, po zakonczeniu spotkania, by zrobic miejsce na spelnienie swoich marzen.
  3. Porozmawiamy o cyklach energetycznych, ktore sa nieodlaczne podczas calego procesu realizacji celu i jak je mozesz wykorzystac, by spełnic swoje marzenia.
  4. Dowiesz sie jak rozpoznac blokady utrudniajace Ci realizacje celu i w jaki najlatwiejszy sposob mozesz sie ich pozbyc.
  5. Wspolnie wykonamy bardzo efektywne cwiczenie. Bedzie to jedna z najwazniejszych rzeczy, ktore zrobisz w swoim zyciu. Dzieki temu cwiczeniu przeskanujesz swoje cale cialo w poszukiwaniu blokad, ktore trzymaja Cie i utrudniaja realizacje Twoich marzen, a nastepnie uwolnisz sie od tych blokad.
  6. Na zakonczenie konferencji dowiesz się o moim naprawde mocnym programie: Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni Dostrojenia do Zrodla i do Dobrobytu Wszechswiata

 

Jeżeli bylas/byles na moich poprzednich konferencjach, lub mialas/miales dostep do nagran wiesz, ze nie lubie tracic czasu na puste rozmowy. Moje konferencje, to tak naprawde konkretne warsztaty, dzieki ktorym mozesz posunac  sie do przodu w dziedzinie, na ktorej temat jest dany webinar.

Dokladnie tak samo bedzie i tym razem.

Czekam na Ciebie i jestem naprawde podekscytowana tym , co bedzie sie dzialo i co mam Ci do przekazania.

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Lukowiak

Zostaw swój komentarz proszę :)