wewnetrznedziecko.jpg (232×251)Rany Wewnętrznego Dziecka

By pomóc naszemu Wewnętrznemu Dziecku, a co za tym idzie nam samym, cieszyć się w pełni życiem dobrze jest pozbyć się raz na zawsze niechcianych emocji i urazów związanych z sytuacją/sytuacjami z naszego dzieciństwa.

Może zastanawiasz się po co masz wracać do przeszłości? Czy nie lepiej ją zostawić w spokoju?

Jako odpowiedzialni dorośli często zapominamy jakie życie może być fajne i radosne. Zapominamy cieszyć się drobiazgami jak świecącym słońcem, czy kałużą na drodze. Zapominamy o tym, gdyż nasze Wewnętrzne Dziecko jest zepchnięte w najbardziej oddalony kąt naszej psychiki.

Kiedy po kolei zaczniemy usuwać negatywne uczucia dotyczące swojej przeszłości zyskamy uwolnienie. Zauważymy, ze mamy więcej energii do życia, jesteśmy znacznie bardziej wyluzowani szczęśliwsi. Coraz częściej będziemy też zauważać chwile w naszym życiu, kiedy będziemy odczuwać zadowolenie, a nawet błogość bez wyraźnego powodu. Po prostu te uczucia zaczną się w nas pojawiać spontanicznie.

Czy jest to nam potrzebne?

Ależ oczywiście! Uzyskamy energię, którą będziemy mogli przeznaczyć na co tylko zapragniemy! Mówię śmiało o tym, ponieważ doświadczyłam i doświadczam tego osobiście.

Jako dorosłe osoby, właśnie teraz możemy chronić i opiekować się naszym wewnętrznym dzieckiem, możemy też uzdrowić rany Wewnętrznego Dziecka, by pomóc mu, a co za tym idzie nam samym, cieszyć się w pełni życiem.

Alice Miller – francuska psychoterapeutka, autorka książek o psychologii dziecięcej – pisze, że dziecko, które doznało w dzieciństwie przemocy, jest w gorszej sytuacji niż więzień obozu koncentracyjnego. Bo więzień miał towarzyszy, a dziecko, które doświadcza przemocy od obojga rodziców, jest kompletnie samo.

Właśnie teraz przyszedł czas, by pozwolić naszemu Wewnętrznemu Dziecku dojść do głosu. Właśnie teraz jest czas, by je wzmocnić i zaopiekować się nim.

W tym celu możesz skorzystać z pakietu warsztatów: “Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i zacznij Żyć Pełnią Życia”

rany wewnętrznego dzieckaWarsztaty są do ściągnięcia tutaj: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/oferta-promocyjna-cena-szkolenia-wewnetrzne-dziecko/

Zostaw swój komentarz proszę :)