Autorem dzisiejszego artykułu jest Piotr Kiewra

Oto, co Piotr Kiewra  napisał o tym programie: „Urzeczywistniaj swoje marzenia”

Marzenia. Któż ich nie ma? Problem w tym, że wśród posiadaczy marzeń tylko ich część jest szczęśliwymi posiadaczami.

U nich to właśnie, część marzeń, lub wszystkie, zostały zrealizowane, są w trakcie realizacji, lub z wielką pewnością można powiedzieć, iż się zrealizują.

U innych – wydawałoby się – będących tak samo utalentowanymi ludźmi, mającymi wielki potencjał i fizyczny, i intelektualny, większość marzeń nie spełnia się.

Jak to się zatem dzieje, że jedni cokolwiek wyśnią, mają to na jawie, a inni? Mogą tylko pomarzyć? W czym tkwi tajemnica? Może w jakości modlitw, może jedni zasłużyli sobie na takie łaski, na takie szczęście, a inni takiej hojności nie mogą doświadczyć, bo nie są po prostu szczęściarzami? Może szczęściarzem trzeba się urodzić? Może jest to wartość rozlosowywana jak wygrane w totka? Większość wierzy, święcie wierzy, że tak jest, że szczęście jest towarem deficytowym i zostaje ofiarowane tylko nielicznym, albo, że jest wartością incydentalną, przydarzającą się bardzo rzadko, przypadkowo.

A jest zupełnie inaczej.

W czym zatem problem?

W tym w co wierzysz i w tym co robisz. W tym jakie decyzje podejmujesz. W tym, że czekasz na przychylność w losowaniu szczęścia na maszynie losującej, albo, że przejmujesz odpowiedzialność za siebie, za swoje szczęście, że sam sobie je przydzielasz.

Faktem, jest że nie przyjdzie ono samo, że trzeba wykonać ruch w jego stronę.

Jeśli się zdecydujesz na ten ruch, to zaproponuję ci ścieżkę, drogę do realizacji, do urzeczywistnienia twoich marzeń.

Tak, jest to zależne tylko od twojej decyzji. Ty jesteś kowalem swego losu, wszystkie sznurki są w twoich rękach, maszyna losująca stanie się czymś co ty będziesz ustawiał na swoją korzyść, ale możesz to wszystko uruchomić tylko swoją decyzją. To jest pierwszy krok. Bez niego nie będzie następnych. Wszyscy szczęściarze taką decyzję dawno podjęli.

Zaproponuje ci drogę sprawdzoną, drogę, na której wielu ?szczęściarzy? zostawiło swoje ślady. Proponuję ci, program, tak program: szkołę nauczającą jak urzeczywistniać marzenia. Potrzebna jest tylko twoja decyzja.

Skąd o tym wiem? Czy jestem jednym z tych szczęściarzy? Czy znam tę tajemnicę?

Tak. Jestem jednym z nich, znam te tajemnice. Z tym, że przeszedłem żmudną drogę w odkrywaniu ich dla siebie. Trwało to lata, były to setki książek, tysiące godzin rozmyślań, poszukiwań na ślepo, wahań, łamania niewiary, negatywnych przekonań, zastępowania ich czymś co powoli budowało wiarę, zmieniało przekonania na bardziej pozytywne. Przez te lata poznałem skuteczne modlitwy, sposoby na porozumiewanie się ze źródłem i wypraszania łask dla siebie. Trwało to latami i trwa nadal, podczas, gdy takie gotowe programy istnieją i czekają na poszukiwaczy szczęścia, na szczęściarzy.

W tym tajemnica, by pójść po śladach przez nich pozostawionych, by iść bezpieczną drogą? oświetloną, pełną komunikatów, znaków, informacji. By iść drogą, na której pojawia się zrozumienie, a nawet jak się ono nie pojawia, to pojawia się pozytywny skutek: sposób na urzeczywistnianie marzeń.

Taki program ci proponuję. Jest gotowy, sprawdzony, skuteczny. Wcześniejsze programy zadziałały już na tysiące, miliony osób. Ten jest nowy, prosty, szybki i nowoczesny. Nie musisz wyjeżdżać na seminarium do Los Angeles, albo do Londynu. Nie musisz płacić za hotele, podróże. Możesz go przejść – na pieszo – we własnym domu, przed komputerem. Możesz go „zrobić” na odległość.

Tak, jest to program, coś co cię przeprogramuje. Przeprogramuje nie tylko twoją głowę, ale przeprogramuje twoje serce? przeprogramuje cię na OTWARTOŚĆ.

Może skorzysta też twoje zdrowie, twoja fizyczna postać, bo, gdy to zadziała, pojawi się radość, optymizm, a to natychmiast „przeskoczy” do komórek twego ciała. Uwierz!!! Tak to działa.

Ten program to ćwiczenia, przede wszystkim ćwiczenia, ale przyjemne, miłe, pełne ciepła autorki, bo taką jest osobą, pełną ciepła, empatii, chęci pomocy innym. To poczujesz, tym jej ciepłem się zaprogramujesz.

Sprawdź czy zadziała na ciebie. Oto on: „Urzeczywistnij swoje marzenia- 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata”.

Czy jest on łatwy? Czy daje 100% gwarancji?

A kto powiedział, że realizowanie marzeń jest łatwe? Gdy się zna tajemnice, to już jest łatwe. Sama droga do tajemnicy łatwa niestety nie jest. I z tym się musisz pogodzić. Powiedziałem ci o swojej drodze. Tutaj masz stukrotnie krótszą i szybszą drogę. Odkrywanie tajemnic to droga pod górę, droga pełna wybojów, bólów, porażek, a nawet klęsk. Gdy się korzysta z takiej jasno oświetlonej drogi, jest dużo prostsza, bezpieczna, choć nie osiąga się rezultatów w 5 minut.

Doświadcz zatem tego programu na sobie, niczego nie ryzykujesz. No chyba, że – chyba, że boisz się sukcesów, boisz się spełnionych marzeń, boisz się zmian w swoim życiu? A to też jest możliwe i w wielu przypadkach, u sporej grupy ludzi tak jest. Może ty takie lęki przeżywasz, ale – nie martw się, w tym programie jest i na to sposób.

Autorką tego programu jest moja dobra znajoma, mogę nawet powiedzieć przyjaciółka Barbara  Łukowiak, u której wielu rzeczy się uczę, która pomogła mi już wcześniej spełniać moje marzenia, która uczyła mnie – bardzo nowocześnie, na odległość – umiejętności bardzo potrzebnych w zmienianiu mojego życia, zmienianiu siebie, w dostrajaniu się do źródła, stawaniu się otwartym na świat, na możliwości, na ludzi, na miłość, na urzeczywistnianie marzeń.

Gorąco polecam.

Piotr Kiewra

Ps. Dokładnie na czym polega program: „Urzeczywistnij swoje marzenia” sprawdzisz TUTAJ: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/oferta-specjalna-program-urzeczywistnij-swoje-marzenia/

Zostaw swój komentarz proszę :)