Twój problem na 2016 rozwiązany!

47Witam Cię serdecznie

Rok 2015 był dla mnie bardzo dynamiczny i przyniósł wiele pozytywnych zmian w moim życiu osobistym. Jestem pewna, że część tych pozytywnych zmian była wynikiem naszej wspólnej pracy podczas serii spotkań na początku 2015 roku. (Między innymi mieszkam teraz w perfekcyjnym dla mnie domu)

Wiele osób pisało do mnie, kiedy będą następne spotkania. Postanowiłam, że w 2016 roku będę się częściej z Tobą spotykać. Czuję się zainspirowana, by w 2016 roku stworzyć coś Nowego….
Będę wdzięczna za Twoją pomoc w tej sprawie, bym mogła udostępnić Ci coś, co dokładnie chcesz i czego potrzebujesz. Proszę poświęć dokładnie kilka minut i powiedz mi ….

Co jest obecnie Twoim nr 1 pojedynczym, największym WYZWANIEM (problemem)? W czym mogłabym Ci pomóc na drodze Twojego rozwoju?

Odpowiedź na pytania tutaj!
http://www.surveygizmo.com/s3/2519036/4302602ff7c0

Dzięki Twoim wskazówkom będę mogła przygotować w 2016 roku webinary, warsztaty, artykuły i wideo na temat, który Cię najbardziej interesuje.
Bardzo się cieszę, że będę mogła dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz!
Bardzo dziękuję za Twoją pomoc …..
Barbara Łukowiak

Zostaw swój komentarz proszę :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor
CLOSE
CLOSE