emocjeW dzisiejszym nagraniu zaprezentuję Ci w jak prosty, szybki i skuteczny sposób możesz się pozbyć negatywnych emocji, które nagle dopadły Cię niespodziewanie podczas np. zwykłej rozmowy ze znajomą.

Po prostu podczas tej rozmowy, obraz, jakiś gest czy sformułownie wyzwoliło w Tobie przycisk i uruchomiło dawne napięcie skrzętnie w Tobie do tej pory ukrywane.

Taka sytuacja niedawno zdarzyła się też jednej z moich studentek Programu: USM. Całe dwie godziny przed naszym zaplanowanym spotkaniem męczyły ją nieprzyjemne emocje wywołane wydawałoby się bardzo ciekawym wykładem.

Dlatego właśnie od uspokojenia tych nagle uwolnionych negatywnych emocji zaczęłyśmy naszą godzinną sesję. Zajęło nam dosłownie …. 10 minut poradzenie sobie z tymi niechcianymi i przeszkadzającymi emocjami.

W jaki sposób to zrobiłyśmy oraz odpowiedź na pytanie: dlaczego wystąpiły te emocje znajdziesz w dzisiejszym nagraniu, które umieszczam na stronie za zgodą mojej studentki.

Ps. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany indywidualnymi konsultacjami ze mną, możesz się na nie umówić, korzystając z formularza na stronie: http://pomocpsychologiczna.wszystkodlaciebie.pl/formularz-kontaktowy/

Serdecznie zapraszam 🙂

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Zostaw swój komentarz proszę :)