podniesienie energii Ostatnio dostałam list od Haliny. Problem, który opisuje ona w liście może dotyczyć większej ilości osób, dlatego umieszczam go na stronie. Oto on:

Witaj Droga Basiu są dni, kiedy jestem zdruzgotana, rozbita, wypalona, nie mam werwy i chęci aby się zmagać ze swoim losem. Człowieczy los nie jest bajką, jest ciągłą walką o byt jestestwa. Mimo iż znam mądrości mędrców to czasami nie umiem ich wdrożyć do swojego życia. Sięgam do źródeł mądrości, a nie umiem tą modrością żyć. Ironia losu, czy ze mną jest coś nie tak?

Oto moja odpowiedź:

Z Tobą Halino jest z pewnoscią wszystko w porządku 🙂 Każdy z nas ma chwile zwątpienia. Ważne jest, by się w nich nie pogrążać. Zwykle wątpliwości i uczucie beznadziei dopadają nas, kiedy mamy niskie wibracje, kiedy nasz ogólny nastrój jest fatalny. Wtedy jedyną rzeczą, jaką mozemy zrobić jest poprawa nastroju za wszelką cenę. Można do tego wykorzystać EFT, lub pogłębiony oddech, spacer po powietrzu i zachwyt pięknem przyrody, albo wzbudzenie w sobie uczucia wdzięczności, czy nawet oglądnięcie dobrego komediowego programu w TV.

Ja proponuję Ci ćwiczenia, które jakiś czas temu umieściłam na stronie. Znajdziesz je Tutaj:

http://wszystkodlaciebie.pl/wdziecznosc-a-manifestowanie-pragnien/

http://wszystkodlaciebie.pl/jak-uzyskac-komfort-wewnetrzny-w-minute/

http://wszystkodlaciebie.pl/relaks-w-3-minuty/

http://wszystkodlaciebie.pl/co-mozesz-zrobic-teraz-aby-zaczac-przemieniac-swoje-zycie/

 

 

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Zostaw swój komentarz proszę :)