Czy wiesz, że większości ludzi, którzy starają się wykorzystać Prawo Przyciągania wciąż nie udaje się osiągnąć sukcesu jakiego pragną?

Wielki Napoleon Hill powiedział kiedyś, że tylko 2% tych osób, którzy uczyli się od niego zasad osiągania sukcesu rzeczywiście użyje ich w praktyce i odniesie wymarzony sukces.

Tylko 2 % ludzi osiąga wymarzony sukces.  Nieżalenie czego by ten sukces dotyczył: poprawienia swoich finansów, znalezienia lepszej pracy, lub pracy w ogóle, pozbycia się nadwagi, spotkania miłości swojego życia, czy zwiększenia poczucia własnej wartości, albo poprawy swojej kondycji zdrowotnej.

Dlaczego tylko 2 %?

Otóż, nawet jeśli osoby te wiedzą co robić i faktycznie pragną odnieść sukces, niestety są one poddawane na co dzień złośliwemu sabotażowi.

Czasami wydaje się nam, że ten sabotaż przychodzi z zewnątrz np. psują się nam urządzenia w domu właśnie wtedy, kiedy postanowiliśmy zaoszczędzić trochę kasy na wakacje, zdecydowaliśmy się wprowadzić od dzisiaj nową dietę, ale niespodzianie zjawia się dawno nie widziana przyjaciółka z wspaniałym tortem i powodem do uczczenia czegoś. Albo ze względu na niesamowite korki spóźniamy się na spotkanie w sprawie tak dawno wyczekiwanej pracy itd.

Zdarzenia losowe prawda?

Otóż nie prawda. To po prostu świat zewnętrzny odpowiada na nasze wewnętrzne oczekiwania. Najgorsze jest to, że świadomie naprawdę pragniemy spełnienia naszych marzeń, ale te ukryte programy w naszej podświadomości…..

Naprawdę istnieje wiele sposobów sabotowania siebie i swoich wysiłków na drodze do osiągnięcia sukcesu. Niektóre z nich to:

Możesz np. zrezygnować, po pierwszej Twojej nieudanej próbie, czy wpadce, możesz zwlekać, możesz nieświadomie podejmować błędne decyzje, albo przyciągać do siebie ludzi, którzy blokują twój rozwój, zamiast przyciągnąć tych, którzy mogą pomóc Ci osiągnąć to, czego pragniesz. Możesz skupiać się na tym, czego nie chcesz, nie wiedząc nawet, że to robisz!

Czy istnieje na to jakiś sprawdzony i silny sposób? Sposób na Twoją podświadomość? Sposób na Twojego wewnętrznego sabotażystę?

Oczywiście, że taki sposób istnieje. Jest on znany od dawien dawna i nazywa się…. MEDYTACJĄ. Tak, medytacją. Medytacja sprawia, że stajesz się głębiej połączona/połączony sama z sobą i ze swoją głęboką istotą, ze swoim duchem. Dodatkowo daje ona wiele ogromnych korzyści zarówno mentalnych, jak i emocjonalnych i fizycznych.

W ciągu ostatnich kilku lat, kolejne badania naukowe ujawniły niesamowite korzyści medytacji.

Dzięki medytacji bowiem:

  • Poprawa się stan zdrowia psychicznego i emocjonalnego
  • Kończy się samo-sapotaż
  • Zwiększa się nasza siła woli
  • Znacznie obniża się stres
  • Poprawia się  zdrowie fizyczne
  • Zwiększa się odczuwanie szczęścia, wewnętrznego spokoju
  • Poprawia się zdolność do osiągania upragnionego sukcesu.

Medytacją jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie! I zaprząta Prawo Przyciągania do pracy!

Ale niestety z medytacją jest jeden wielki problem (prawdopodobnie już wiesz, co to jest).

Medytacja jest trudna dla początkującej osoby i często wydaje się nudna. A także wydaje się nam, że zajmuje dużo czasu.

W takim wypadku, co byś powidziała/powiedził na gotowca? Co, jeżeli możesz skorzystać z gotowca, który dodatkowo wprowadzi do medytacji pewne elementy, które spowodują Twoje uziemienie, zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa, a w dodatku tak Tobą pokierują, że całkowicie znajdziesz się w swoim ciele i z tej pozycji będziesz w łatwy sposób mogła/mógł kierować swoją podświadomością?

Jakie to elementy? Możesz je odkryć i doświadczyć sama/sam na sobie przeprowadzając specjalnie przygotowaną przeze mnie medytację, którą umieściłam na stronie: http://wszystkodlaciebie.pl/dostrojenie-do-twojej-wyjatkowosci/

Medytacja ta nosi tytuł:  Dostrojenie do Twojej wyjątkowości i jest dostępna za darmo, tylko do 17.11.2012, więc proszę, zaglądnij na tę stronę już dzisiaj i daj sobie szansę niesamowitego przeżycia.

Ps.

By odkryć korzyści z medytacji: Dostrojenie do Twojej wyjątkowości, znajdującej się  na stronie: http://wszystkodlaciebie.pl/dostrojenie-do-twojej-wyjatkowosci/  zdecydowanie musisz sobie poświęcić dokładnie 23 minuty w skupieniu i miejscu, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Myślisz, że warto zrobić to dla siebie?

Ps2.

Mała dygresja, ale na temat. Chwilę przed rozpoczęciem pisania tego artykułu zastanawiałam się jak ludzie dodają znak serca do komentarza na facebooku. Po czym weszłam na swoją stronę http://www.facebook.com/wszystkodlaciebie  i zobaczyłam w informacjach facebooka,  że pewna osoba skomentowała moje niedawno dodane zdjęcie na stronę. Zobaczyłam tylko znaczek: < i cyfrę 3. Czyli: <3.

Zdziwiłam się, bo nie wiedziałam, co to znaczy. Sprawdziłam komentarz i odkryłam w nim znak serca właśnie!!!!!!

Hmmmm, życzenia naprawdę mogą się spełniać szybko, niespodzianie i zaskakująco mile dla nas. Jak widać Prawo Przyciągania działa bezbłędnie szybko, kiedy nie mamy w sobie żadnych oporów przed otrzymaniem odpowiedzi na nasze pytania 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)