Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życiaWitam Cię serdecznie.

Oto opinie na temat poradnika:

„Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”

Już teraz możesz  pobrać zupełnie za darmo kilka rozdziałów tego niesamowitego poradnika, dzięki któremu zrobisz pierwszy krok do poprawy własnego życia.

Jego obszerne fragmenty  pobierzesz ze strony: http://poznajsamegosiebie.wszystkodlaciebie.pl/

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

 • Jak możesz odkryć niezaspokojone, Wewnętrzne Dziecko w swoim zachowaniu.
 • Co mają wspólnego ze sobą: Adam Małysz, Brian Tracy i Albert Einstein?
 • Czy myślisz, że jesteś nikim? A jeżeli tak, to JAK możesz to zmienić?
 • Jakie istnieją techniki, dzięki którym Twoje życie zmieni się na lepsze?
 • Którą część swojej osobowości karmisz?
 • Jak zastosować EFT i uzdrowić sytuację z Twojej przeszłości.

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życiaPo zapisaniu się na listę: „Poznaj samego siebie” uzyskasz odpowiedzi na WSZYSTKIE powyższe pytania.

Przeczytaj też opinie osób, które już go zakupiły i zaczęły wykorzystywać w praktyce wiedzę w nim zawartą.

Ps.

Proszę Cię przyłącz się do osób, które dzielą się swoją opinią na temat „Poznaj samego siebie” i zostaw swój komentarz poniżej. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze 🙂

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
 • Pobierz ponownie pozycję tej frazy
 • poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia
 • jak zaakceptować samego siebie
 • jak zaakceptować samą siebie
 • jak dojsc do ładu z wlasnym wnetrzem i miec spokoj

Zostaw swój komentarz proszę :)

Similar posts

10 Komentarzy

 1. Kasia's Gravatar Kasia
  2 marca 2016    

  Ja napiszę krótko i konkretnie: otóż, warto, aby każdy miał w domu poradnik Basi. Jest wartościowy i na pewno każdy z nas weźmie z niego coś dla siebie. Zachęcam do nabycia, ja już to zrobiłam i cieszę się wiedzą:-)
  Basiu, serdecznie pozdrawiam.

 2. Marek's Gravatar Marek
  23 stycznia 2013    

  Barbaro, chciałbym Ci bardzo podziękować za możliwość zapoznania się z Twoim poradnikiem: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”. To wspaniała lektura.

  Robisz naprawdę wyjątkowe rzeczy. Pomagasz ludziom takim jak ja odnaleźć się w tej niełatwej rzeczywistości. Widzę wyraźne postępy i zmiany w moim życiu. Tak jak napisałem w jednym z komentarzy na Twoim portalu http://www.wszystkodlaciebie.pl bogactwo w moim wypadku niekoniecznie musi oznaczać bardzo dużo pieniędzy. Przydałyby mi się bardzo to prawda (wierzę, że niedługo nadejdzie taki moment, może nawet będzie to w tym 2013 roku), bezcenna jest dla mnie świadomość, że są ludzie tacy jak Ty, którzy mają wielkie serca i chcą pomagać innym. Marek Zadęcki

 3. Halszka's Gravatar Halszka
  23 listopada 2011    

  Wszystkim zainteresowanym, a chcącym się wyzwolić z dawnych więzów, krepujących nasze we wnętrze jestestwo, ciążące nam niby kula u nogi – polecam sięgnięcie po Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia B. Łukowiak. Nic się samo od siebie nie dzieje, jeśli są skutki jest i tego przyczyna. Jeżeli chcemy poznać tego przyczynę, sięgnijmy po w/w informację. Przyznam, że w cale nie jest łatwe i proste wprowadzenie się w stan medytacji, jednak jak nam się uda, to tak jakbyśmy otwarli pozamykane drzwi (w przypadku trudności, poprośmy o pomoc psychoterapeutę). Poznamy jakie drzemią w nas lęki, żale, pretensje, upokorzenia, złości, rozczarowania itd. Przywołajmy te chwile, momenty i serdecznie sobie oraz innym przebaczmy i pokochajmy na nowo siebie. Zamknijmy tamte karty naszego życia, a od jutra zacznijmy nowy dzień wolności naszego życia. Techniki EFT pomogą nam na co dzień, aby zapanować nad bólem głowy, strachem, zdenerwowaniem, itp. Jednak lepiej je wykonywać w odosobnieniu, ponieważ nie wzbudzamy zainteresowania naszą osobą, a inni nas nie rozpraszają.
  Wyzwolona – Halina z Dłużca

 4. PAV's Gravatar PAV
  15 kwietnia 2011    

  Witam .Mogę powiedzieć, po przeczytaniu fragmentu ,że warta jest przeczytania.Ja sam borykam się ze stanami lękowymi ,chodzę na psychoterapię i pare tygodni temu spotkałem się sam ze sobą .To niesamowite uczucie i warte przeżycia,choć wiem że nie jest łatwo pozwolić sobie samemu na takie spotkanie.Na pewno przeczytam…

 5. Magdalena's Gravatar Magdalena
  31 stycznia 2011    

  Poradnik „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” uświadomił mi jak wielki wpływ na moje obecne życie ma moja przeszłość. Przez ostatnie 10 lat (w tej chwili mam 29) sukcesywnie wymazywałam moje dzieciństwo z pamięci nie chcąc już nigdy w swoich myślach wracać do toksycznych rodziców, którzy zawsze ustawiali mi poprzeczkę kilometr
  nad głową, a pozwalali się wybić tylko na 10 cm. Głęboko wierzę, że dzięki książce uspokoję, usystematyzuję i zaakceptuję swoją przeszłość, dzięki czemu zyskam równowagę w moim obecnym życiu. Dokładniej? Chcę zaakceptować siebie, uwierzyć w swoje możliwości i zacząć żyć. Jestem na etapie wielu zmian w swoim życiu – walczę z depresją, odeszłam z pracy, spotkało mnie wiele złych i dobrych rzeczy. Mój nastrój codziennie zmienia się niesamowicie – przez stany silnie depresyjne, załamania i wyrzucania sobie, że nawet nie
  sprzątam, po skrajnie euforyczne. Teraz wiem dlaczego – całe życie czuję, że wymaga się ode mnie wiele, ale jednocześnie wiążą mi ręce i nogi. Dzięki poradnikowi chcę SAMA zawiesić sobie poprzeczkę na rozsądnej wysokości i wyzwolić się z pęt.
  Wierzę, że tak będzie.
  Bo po książkę sięgnęłam w łóżku, w chwili kiedy znów negatywne emocje zaczynały brać górę. Miałam ją na dysku kilka dni. A chcąc udowodnić sobie, że jednak coś dziś zrobię, zaczęłam porządkować komputer. No i natrafiłam na tę pozycję. Powstrzymałam się przed skasowaniem i… zabrałam się za czytanie. Po przeczytaniu a przed odpowiedzią na te
  pytania wstałam ,zrobiłam sobie śniadanie i ubrałam się. A to ogromny sukces 🙂 Książka bardzo mocno rozbudziła moją ciekawość, Zmotywowała mnie do wstania z łóżka, odszukania tego e-maila i odpowiedzi na niego. Najbardziej zainteresowała mnie technika EFT. Chcę poznać ją dokładniej po to, by zaakceptować siebie, swoje słabości, to, że nie
  od razu i nie zawsze będę we wszystkim najlepsza, pomimo, że rodzice zawsze tego ode mnie oczekiwali.
  Poleciłam tę książkę mojemu mężowi i kilku znajomym. Dlatego, że każdy z nich boryka się z jakimiś problemami. Nie rozwijają swoich możliwości. Może chcieliby poszukać przyczyn…
  Magdalena z Poznania

 6. Elżbieta's Gravatar Elżbieta
  27 stycznia 2011    

  W tym poradniku odnalazłam odpowiedź na pytanie jakie często się we mnie pojawia „dlaczego czuję się gorsza od innych”, to Pani tekst uświadomił mi że to nie ja sama włożyłam siebie takie przeświadczenie do głowy ale zostało ono we nie zaszczepione, inna cenną wskazówka jest taka że teraz jako dorosła osoba jestem w stanie poradzić sobie z bólem, wściekłością i strachem mojego wewnętrznego dziecka.

  Myślę, że dzięki informacją z tej ksiązki mogę uzyskać spokój wewnętrzny jakiego do tej pory mi brakowało, dzięki temu że pisze Pani bardzo przejrzystym językiem i w poradach pisze Pani jak równy do równego, Pani nie mędrkuje, nie poucza nie jest wszystko wiedząca nie czuję się jak małe dziecko które coś przeskrobało a teraz ma to naprawić.
  Pani techniki(EFT) są łatwe do zastosowania i nie potrzeba jakiś wymyślnych i skomplikowanych przyrządów, ćwiczeń by osiągnąć to na czym mi zależy.
  W Pani poradniku odnajduję cząstkę siebie i wiem że nie jestem sama i skoro innym się udało to i mnie też się uda.
  Brakuje mi w moim życiu pozytywnej energii i chcę żyć pełnią życia ale aby to osiągnąć muszę i chcę dojść do ładu z samą sobą i uporządkować ból jaki jeszcze we mnie tkwi od czasu bycia dzieckiem.
  Uzyskanie ładu z samą sobą pozwoli mi pokochać sama siebie a miłość do siebie samej pomoże mi spojrzeć z miłością na innych ludzi i otaczający mnie świat.
  Opisała Pani w tym poradniku moje wewnętrzne skrzywdzone dziecko, wiedziałam że ono gdzieś tam głęboko jest ale zawsze bałam się do niego zajrzeć bo bałam się zobaczyć jego ból i złość. Dzięki temu poradnikowi jest mi łatwiej przyznać sama przed sobą że to małe dziecko jak i ja potrzebujemy miłości i uwagi.

  Technika EFT bardzo mnie zainteresowała. Mam parę sytuacji, słów które chcę przepracować dla swojego własnego dobra, przydało by się więcej EFT lub innych podobnych lub całkiem innych technik które są możliwe do zastosowania dla poprawy własnego dobrostanu psychicznego
  Zdecydowanie polecam tę książkę innym osobom.
  Jest wiele dorosłych ludzi, którzy noszą w sobie wiele ran, duży ból jaki cięgnie się za nimi nie wiadomo skąd i dlaczego, a ten poradnik otwiera oczy w łagodny sposób i podaje techniki jakimi ten ból można złagodzić.
  Elżbieta Błaszczuk- Włodawa

 7. Krzysztof's Gravatar Krzysztof
  27 stycznia 2011    

  Przeczytałem kilkakrotnie fragment Twojej książki. Jest to bardzo wartościowa pozycja. Zwraca uwagę na naprawdę istotne sprawy.

  Dla mnie najważniejsze jest zwrócenie uwagi na zaprogramowanie nas w dzieciństwie, wskazanie i nazwanie wielu naszych osobowości, oraz pokazanie metod i przykładów pozbycia się złych programów.

  Stosowanie technik z poradnika umożliwia nam poznanie siebie i pozbycie się szkodliwych programów.

  Przykład z niedocenianiem przez rodziców jest wspaniały. Do tego dodałbym taki, gdy karcenie dziecka powoduje potem stany lęku. Wymaganie przez rodzica mówienia o wszystkim powoduje ukrywanie zdarzeń, które samemu kwalifikuje się za naganne.

  Wiem to z własnego doświadczenia. Nauczyłem się pamiętać swoje odczucia, emocje. Obserwuję siebie, bo to jest jeden ze sposobów na to, że zacznie się WIDZIEĆ.

  Bardzo spodobał mi się przykład z pracującą kobietą i zastosowanie techniki EFT do pozbycia się błędnego programu. O EFT trochę zapomniałem (brak motywacji), lecz po Twoich przykładach wracam do opukiwań z całym przekonaniem. I to też jest sukces.

  Z kart poradnika bije wielkie ciepło, miłość do czytelnika. Gratuluję.
  Książkę polecam gorąco wszystkim na drodze rozwoju.

  Myślę bowiem, że spełnia ona Twoją intencję – POMAGANIE LUDZIOM. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy są na tym etapie, że Twój poradnik może im naprawdę oszczędzić prób i szukania naprawdę wartościowej treści.
  Krzysztof Dąbrowa Górnicza

 8. Gośka's Gravatar Gośka
  27 stycznia 2011    

  Już od jakiegoś czasu próbuję siebie poznać, zmienić drażniące mnie nawyki, które utrudniają mi życie i nie pozwalają w pełni być szczęśliwą. Książka ta sięga do ,,głębi”, zaczynam więcej rozumieć i mogę zastanowić się nad sobą, znaleźć sedno moich niepowodzeń. Mam nadzieję, że pomoże mi odnaleźć przyczyny i wskaże rozwiązania wielu spraw. Język, którego Pani używa jest bardzo przystępny i jasny. Nie lubię ,,zbyt mądrych”, długich i nudnych wywodów. A co mnie zainteresowało? Wewnętrzne dziecko. Jak tylko przeczytałam, zaczęłam się zastanawiać nad moim dzieciństwem i teraźniejszością. Książkę poleciłabym. Nie ja jedna chcę zmian na lepsze. Jest wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w codziennym udoskonalaniu, w zrozumieniu siebie. Dziękuję za inspirację i pozdrawiam.
  Gośka z Łukowa

 9. Renata's Gravatar Renata
  27 stycznia 2011    

  Nazywam sie Renata Otfinowska i od dawna interesuje sie psychologia i wszystkim tym co pozwala rozwijac charakter i pozwala wzrastac człowiekowi.
  Zainteresowala mnie pubblikacja
  „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”
  Przeczytalam jej fragment i odkrylam nowe argumenty o ktorych czytalam w innych tekstach, mimo to w tj publikacji odnalazlam prostote i jasnosc z jaka te argumenty sa wyjasniane.
  chce podzielic sie moimi przemysleniami na temat tej pubblikacji.

  Rzeczą najwazniejsza jest ze mozna nareszcie zrozumiec nasze podstawowe reakcje i dzieki temu w krotkim czasie mozna je zmienic.

  Przedewszystkim moge zrozumiec sama siebie i wykozystac to w moim zyciu codziennym.Nareszcie to nie moje emocje decyduja jak mam sie zachowywac ale to ja wybieram jak chce sie zachowywac w danej sytuacji.
  Jest to trudne poczatkowo ale za kazdym razem staje sie przyzwyczajeniem obserwowanie samego siebie.
  Moje przemyslenia opieram na praktyce ktora wprowadzam po tym jak przeczytalam fragment tej pubblikacji.
  Poniewaz zecza podstawowa jest praktykowac a nie tylko czytac.
  Uwazam ze jedynie przeczytanie tej ksiazki nic nie daje i jest to tak jakby woda po nas splynela.Zecza najwazniejsz jest zaczac dzialac wedlug porad w niej zawartych.

  Wybralam te ksiazke poniewaz zaciekawil mnie jej tytul.
  Dzis nie spotyka sie pubblikacji ktore stawiaja jako problem, brak samopoznania.
  Pochodze z rodziny dysfunkcjonyjnej i niestety moje dziecinstwo nie bylo zbyt latwe, to dlatego chce zrozumiec moje reakcje i naprawic moj umysl i moje serce. Dlatego jest to dla mnie tak ważne.
  Jest to interessujacy poradnik poniewaz przedstawia techniki praktyczne dzieki ktorym mozna pracowac z samym soba.

  Najbardziej zainteresowala mnie opowiesc o indianinie ktory dowiedzial sie ze nalezy dokarmiac nasze pozytywne wewnetrzne ja.
  Juz polecilam ta ksiazke mojemu rodzenstwu poniewaz uwazam ze moze im pomoc rozwiazac pewne problemy wewnetrzne.
  Renata Otfinowska
  Pisa

 10. Jolanta's Gravatar Jolanta
  26 stycznia 2011    

  Na fragment książki trafiłam przypadkiem- poszukując innych metod odchudzania niż same diety(mam problemy z otyłością i miałam je już od 10 roku życia).

  Czytając ten fragment okazało się ze wogóle siebie nie znam – nie wiedziałam nawet ze jest we mnie jakieś wewnętrzne dziecko. I chyba właśnie w nim tkwią moje problemy z „puszystym ciałem” ,brakiem pewności siebie, nieśmiałością, brakiem wyobraźni czy kreatywności.

  Najważniejsze jest dla mnie to, że w końcu ktoś pomoże mi rozpoznać mnie (a może to wew.dziecko) i pokaże jak go naprawić abym mogła spełniać swoje marzenia a przede
  wszystkim abym mogła je mieć .Abym mogła być szczęśliwa i dawała to szczęście i miłość innym. Ufam że jeśli tylko będzie możliwe poznanie i zastosowanie metod zawartych w ksiązce, to napewno bedę mogła być bardzo szczęśliwa i wszyscy wokół mnie również (rodzina , klienci).

  Książkę tę wybrałam dlatego, że pierwszy raz czytam o tym, że moje problemy mogą byc związane z dzieciństwem. Ważne jest, abym mogła pomóc sobie i tej wew, istocie jaka we mnie jest.

  Poleciłabym tą pozycje bo wiele ludzi nawet nie wie, że część problemów w małżeństwie, pracy wiążą się właśnie ze zdawałoby się szczęśliwym okresem dzieciństwa.

  Jolanta Maj Słupsk – jeszcze marny agent ubezpieczeniowy i marna mama i żona

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor
CLOSE
CLOSE