Poczucie własnej wartości jest niezwykle ważne w codziennym życiu.

poczucie własnej wartościDziś mam dla Ciebie krótką przypowieść właśnie na temat poczucia własnej wartości.

Od tego poniedziałku rozpoczynam cykl postów z serii: „Motywacyjne poniedziałki”. W każdy kolejny poniedziałek zapraszam Cię na bloga: www.wszystkodlaciebie.pl po kolejną porcję inspiracji, motywacji i uśmiechu 🙂

20 Dolarów i poczucie własnej wartości

Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie: „- Kto chciałby dostać ten banknot?”

Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział : „- Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię” i zaczął miąć banknot.

Pokazał zgnieciony banknot i zapytał: ” – Kto w dalszym ciągu to chce ? ”

Ręce znowu się podniosły.

„- A gdybym zrobił to?” – zapytał mówca i rzucił banknot na ziemię . Podeptał go butami i podniósł, był pomięty i brudny .

„- A teraz kto chce te pieniądze?” – ręce podniosły się po raz trzeci. ”

Moi przyjaciele ,odebraliście bardzo cenną lekcję . Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości .

To jest wciąż warte 20 $.

Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Nasze poczucie własnej wartości cierpi na tym i jest zaniżone.

Ale to nie ma znaczenia co się stało i co się jeszcze stanie – TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy cię kochają.

Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY. Jesteś wyjątkowy – nigdy o tym nie zapomnij!

Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy”.

Podziel się tą historią z bliskimi 🙂

ps. poczucie własnej wartościDarmowy jak na razie kurs: „4 sposoby na podniesienie poczucia własnej wartości” jest już gotowy i czeka na Ciebie! Pobierzesz go zupełnie za darmo ze strony: http://wszystkodlaciebie.pl/poczuciewartosci Oto informacje wstępne na temat tego kursu: Z tego kursu dowiesz się

  1. Dlaczego od wysokiego poczucia własnej wartości może zależeć jakość Twojego życia i to, czy będzie ono szczęśliwe spełnione i pełne sukcesów.
  2. Poznasz 4 konkretne sposoby, które, jeżeli tylko wykorzystasz je w praktyce już od dzisiaj Twoje poczucie własnej wartości zacznie wzrastać.
  3. Dowiesz się też jaka jest najlepsza, najskuteczniejsza i najszybsza metoda, dzięki której w szybki i łatwy sposób Twoje poczucie własnej wartości zacznie drastycznie wzrastać.
  4. Powiem Ci jak możesz tę metodę wykorzystać w praktyce, by Twoje poczucie własnej wartości się zwiększyło.

Kurs składa się z trzech części, przedstawionych jako 3 oddzielne video – prezentacje. Przez trzy kolejne dni otrzymasz dostęp do jednej części kursu. Z premedytacją można powiedzieć to zrobiłam. Chcę bowiem, byś wciągnęła jak najwięcej wiedzy i wniosków z każdej części kursu i by Twoje poczucie własnej wartości ustabilizowało się na wysokim poziomie :) Link do zapisania się na kurs: http://wszystkodlaciebie.pl/poczuciewartosci

Zostaw swój komentarz proszę :)