akcja = rezultatDziś chcę podzielić się z tobą pewnym listem, który dostałam od czytelniczki mojego bloga. Jeżeli zależy Ci na sobie i chciałabyś/chciałbyś osiągnąć coś w życiu, wiedz,  że nie wystarczy tylko chcieć – należy też aktywnie działać, wtedy przyjdą rezultaty.

Oto dowód – list od Józefiny:

Witaj Basiu!
Chciałam Ci bardzo,bardzo serdecznie podziękować za Twoją metodę opukiwania na obfitość i bogactwo.
Stosuję ją od około miesiąca i dzisiaj są pierwsze rezultaty – po 11 miesiącach bezskutecznych poszukiwań dzisiaj dostałam pracę i to bez szukania, pewien pracodawca sam do mnie zadzwonił z ofertą pracy. Wierzę ,że to opukiwanie naprawdę pomaga. Jeszcze raz bardzo dziękuję, to co robisz jest wspaniałe.
Pozdrawiam.
Józefina.

Jak widzisz Józefina skorzystała z darmowych materiałów tego bloga – zastosowała je w praktyce i to nie tylko raz i otrzymała wspaniały rezultat.

Wiele osób pragnie pozytywnych zmian w swoim życiu, ale niestety brakuje im determinacji, wytrwałości i motywacji, by osiągnąć to, czego pragną.

Czasami trudno nam jest wyjść po prostu z naszej sfery komfortu.To, co jest dobrze znane wydaje się w miarę bezpieczne. I nawet, kiedy nie do końca jest to to, czego pragniemy, tolerujemy to, bo nie wiemy a raczej boimy się, że po wyjściu z naszej sfery komfortu trafimy na coś gorszego niż do tej pory. I to nas skutecznie wstrzymuje przed podjęciem jakiegokolwiek działania.

Życzę Ci bezpiecznego opuszczenia ulubionej sfery komfortu i uzyskania oszałamiających, pozytywnych rezultatów:)

Ps. Proszę podziel się z innymi czytelnikami bloga swoimi przemyśleniami na temat dzisiejszego postu.

Ps2. Jeżeli interesuje Cię jaką metodę zastosowała Józefina i sama/sam chciałabyś/chciałbyś z niej skorzystać znajdziesz darmową prezentację tutaj: http://wszystkodlaciebie.pl/eft-na-opor-przed-obfitoscia-i-bogactwem/

Ps3. Na następny tydzień przygotowuję wakacyjną super promocję. Zaglądaj do swojej skrzynki pocztowej i/lub na bloga, bo już wkrótce podam Ci szczegóły tej akcji 🙂

Ps4. Jeżeli moją stronę: „WszystkoDlaCiebie.pl” i chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowymi artykułami odnośnie rozwoju osobistego, którymi się z Tobą dzielę, proszę przyłącz się do mnie na facebooku: http://www.facebook.com/wszystkodlaciebie

Czekam na Ciebie 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)