Autorem artykułu jest Sagiopl

Zrozumienie kobiecych potrzeb to wciąż bardzo trudne zadanie dla każdego faceta, mimo upływu lat wszyscy spotykamy się z tymi samymi trudnościami. Sagio.pl postanowiło po raz kolejny ujawnić tajemnice kobiecych myśli: „uległy czy męski – jaki ma być facet?” Zapytaliśmy same kobiety!

1. Uległy czy męski? 

Kobiety zdecydowanie nie lubią uległych mężczyzn. Aż 87% ankietowanych zdecydowanie woli tych męskich. Jak się jednak okazuje jest to tylko cześć prawdy:

„Facet musi być męski kiedy tego oczekuje, a uległy kiedy trzeba…”

– Agnieszka (28), Office manager

2. Kiedy i jaki mam więc być? 

W odpowiedziach najczęściej pojawia się określenie „pantoflarz”. Kobiety za wszelka cenę unikają kontaktów z facetami, którzy próbują zdobyć je pozwalając im na wszystko i dostosowują się do ich widzimisie – taki facet nie zyska zaufania – tłumaczą ankietowane kobiety. Wręcz przeciwnie – traci je, ponieważ ona nie szuka człowieka, który będzie jej przytakiwał tylko faceta, który jest pewny siebie i własnych wartości. Jak panie same przyznają miewają wahania nastrojów np. fochy i właśnie wtedy oczekują, że ktoś je „ujarzmi”. Jak to zrobić? Ankietowane kobiety wskazały kilka rozwiązań:

3. Co mam robić?

a) Postaw się jej czasem – miej własne zdanie i nie rezygnuj z niego dla świętego spokoju, niby chwila spokoju jest zbawieniem, ale na dłuższą metę związek się rozpadnie.

b) Ty organizuj czas – nie pytaj się jej o wszystko, pokaż, że masz własną inwencję.

c) Nie dawaj za wygraną – pamiętaj, że wszelkie wahania nastrojów są chwilowe i na pewno przejdą.

Jednocześnie panie przyznają, że każdy facet musi być chodźmy trochę uległy aby miały poczucie, że są ważne, a może nawet najważniejsze w waszym życiu. Jaka jest więc recepta?

Po długich dyskusjach udało się zaakceptować jedno uniwersalne rozwiązanie.

Panie twierdzą, że facet ma być:

Męski na początku znajomości i czasem ulegały w trakcie trwającego związku. 


Raport przygotowany w oparciu o badania przeprowadzone przez portal www.Sagio.pl – pierwszą TV internetową o podrywaniu i relacjach damsko – męskich prowadzoną
przez kobiety.


Sagio.pl – Dowiedz się czego chcą od Ciebie kobiety!

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Zostaw swój komentarz proszę :)