O mnie

Witam Cię serdecznie!

Barbara-Janina-LukowiakNazywam się Barbara Janina Łukowiak. Jestem Autorką Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trenerem Rozwoju Osobistego, Psychologiem Zarządzania, Coachem Quantum Energy TransformationTM, Pisarką, autorką między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, oraz redaktorką strony: http://wszystkodlaciebie.pl oraz http://dzieckowewnetrzne.pl/

Co mogłabym powiedzieć o sobie, by przekazać Ci choć fragment mojego obrazu?

Może opowiem Ci najpierw o mojej drodze, która zaprowadziła mnie do tego miejsca, w którym się obecnie znajduję.

Przez lata mojego życia poszukiwałam jego sensu i miejsca, w którym mogłabym się naprawdę zadomowić i rozwijać to, czym zostałam obdarowana po przyjściu na ten świat.

Przyznam się, że długo nie byłam pewna co mnie tak naprawdę pociąga, by zająć się tym całym sercem. Na początku mojej drogi zawodowej zdecydowałam, że bycie nauczycielką w przedszkolu to jest to! Przez kilka lat wykonywałam ten zawód, ale mimo, że  lubiłam  nauczać dzieci i  przebywać w ich towarzystwie wiedziałam, że czegoś mi brakuje, że to nie jest do końca to, czego bym pragnęła.

W latach 90 założyłam pierwszą działalność gospodarczą – handel obwoźny. To była naprawdę ciężka praca, ale bardzo opłacalna. Dzięki niej zarobiłam trochę kasy i dzięki temu mogłam zainwestować pieniądze w  studia i  kursy rozwoju osobistego.  Zdobyłam odpowiednie wykształcenie i ogrom wiedzy.

Postanowiłam podzielić się tą wiedzą z innymi osobami, dlatego założyłam  w Polsce „Ośrodek Rozwoju Kreatywności – Vena”  Bardzo lubiłam tę pracę, spotkania z ludźmi, prowadzenie moich kursów i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Jednak po roku musiałam zamknąć działalność, bo nie przynosiła wystarczających dochodów. Miałam za małą wiedzę biznesowa i nie poradziłam sobie z marketingiem. Po prostu zbankrutowałam i do tego  zaciągnęłam długi.

O tego czasu wiele się nauczyłam, także o prowadzeniu działalności gospodarczej :)

Wyjechałam do Anglii, udało mi sie znaleźć pracę tutaj i pospłacać wszystkie należności :) Teraz mam czas i wystarczające środki, by rozwijać i realizować moje pasje życiowe.  Dlatego zrobiłam dokładny plan tego czym i w jakim czasie chcę się zająć i co dzięki temu chcę osiągnąć. Efektem tego jest powstanie strony, na której się znajdujesz oraz  kursy internetowe zarówno darmowe jak i płatne (wciąż powstają nowe). Ciągle poszerzam moją wiedzę a co za tym idzie mam do zaoferowania i przekazania ogrom mojego doświadczenia w dziedzinach związanych z samorozwojem i odchudzaniem.

Teraz wiesz już co doprowadziło mnie do punktu, w którym jestem obecnie.

Moje trzy najważniejsze pasje życiowe:

PIERWSZA PASJA TO

Dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i duchowym oraz z wszystkimi poszukującymi. Pasję tę realizuję poprzez tworzenie  programów internetowych,  poradników samorozwoju oraz internetowe warsztaty „na żywo”.

Moim najnowszym „dzieckiem”, z którego jestem bardzo dumna, jest program USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”).

W tym programie, dzielę się z moimi studentami naprawdę prostymi, ale bardzo rzadko w pełni wykorzystywanymi technikami, które mogą znacznie wpłynąć na zwiększenie się ich dochodu, na rozwój biznesu czy kariery zawodowej a także mogą faktycznie zmienić wszystkie aspekty ich życia na lepsze.

Program: „Urzeczywistnij swoje Marzenia” został tak zaprojektowany, aby pomóc im też w tworzeniu dobrobytu w każdej dziedzinie  życia. Nie tylko finansowego dobrobytu, czy kariery zawodowej albo zwiększenia ilości klientów, ale także sukcesów w miłości, relacjach partnerskich, oraz nieograniczonego przypływu sprzyjających okoliczności i ogólnego otwarcia na wszelki dobrobyt.

Dostęp do wszystkich, zupełne darmowych internetowych kursów, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie znajdziesz tutaj: http://wszystkodlaciebie.pl/za-darmo/

Natomiast, jeżeli pragniesz zainwestować w swój rozwój możesz skorzystać z produktów na stronie: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/warsztaty-do-kupienia/

Zapraszam Cię też do zapoznania się z moim Poradnikiem: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życiaPostanowiłam też dzielić się moją pasją zmiany siebie ku lepszemu i spełnionemu życiu na  blogu: http://www.wszystkodlaciebie.pl

Drugą „działką”, która mnie pasjonuje i intryguje od lat jest odchudzanie.

Odchudzaniem interesuję się od dawna, ale wciąż zastanawia mnie to, dlaczego pewne osoby chudną po zastosowaniu określonych diet, inne stosując tą samą dietę ponoszą porażkę. Sama przechodziłam przez proces odchudzania kilka razy. Tyłam i chudłam. Stosowałam różne metody odchudzania poczynając od wypróbowywania  diet, poprzez intensywny ruch, a kończąc na specjalnie dobranych kreatywnych wizualizacjach i technice EFT. Mam 10 letnie doświadczenia związane z odchudzaniem, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę dzielić się nim z osobami, które pragną schudnąć.

W 2005 roku została wydana moja książka:

Kreatywne odchudzania„Kreatywne odchudzanie, czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę” Poradnik ten nadal cieszy się dużą popularnością wśród  osób zainteresowanych tematem odchudzania.

Obecnie jestem na etapie przygotowywania kompleksowego programu odchudzania , który będzie można zamówić przez internet i dzięki któremu osoby chcące schudnąć zostaną poprowadzone krok po kroczku do uzyskania idealnej dla nich sylwetki.  Mam nadzieję, że kurs ujrzy światło dzienne już wkrótce.

W tym kursie chcę udostępnić wiedzę na temat odchudzania, którą zdobywałam przez ostatnie kilkanaście lat. Zawarte w nim będą wszystkie moje doświadczenia związane z utratą wagi oraz podam w nim techniki (nazwałabym niektóre z nich sekretne) dzięki którym szybciej i skuteczniej można pozbyć się nadwagi.

Na razie jest dostępna wersja mini tego kursu.  ZUPEŁNIE ZA DARMO można sie na nią zapisać tutaj:

Skuteczne odchudzanie – mini kurs

Kolejnym poradnikiem dotyczącym odchudzania, który został wydany w marcu 2012 roku jest  „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść by schudnąć”. Dzięki niemu przekonasz się, że już wkrótce, po zastosowaniu ćwiczeń i zasad w nim zawartych skutecznie i na trwałe schudniesz.

 

 

 

 

 

Moja trzecia pasja to pisanie książek beletrystycznych. Czegoś przy czym można odetchnąć, przy czym można się trochę pośmiać i z czego można zaczerpnąć trochę wiedzy.

Efektem tej pasji jest powieść psychologiczna:

Byc kobieta czyli skuteczny sposob na mezczyzne

„Być kobietą, czyli skuteczny sposób na mężczyznę” wydana przez internetowe Wydawnictwo Bez Kartek –  w marcu 2010

 

Moja mała misja: Chcę wspierać tych, którzy tego potrzebują. Chcę dodawać im otuchy i wiary we własne siły. W dzisiejszych czasach wsparcie jest bardzo ważne. Wiele osób czuje się zagubionych i zdezorientowanych w gąszczu jakie niesie życie. Małe światełko na drodze może czasami dużo pomóc.

Moje umiejętności?

Jestem Pisarką, Trenerem Rozwoju Osobistego i Odchudzania, Psychologiem Zarządzania, Coachem Quantum Energy Transformation. Ukończyłam też wiele treningów samorozwoju, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ostatnim czasie, kiedy zaczęłam się posługiwać językiem angielskim uzyskałam dostęp do kursów i do wiedzy, która jest jeszcze nieznana w Polsce. Nadal poszerzam swoją wiedzę, swoje umiejętności oraz poznaję nowe metody, dzięki którym możliwe się staje jeszcze lepsze poznanie siebie i prowadzenie wymarzonego życia.

Od dawna interesuje mnie to, czym kieruje się człowiek podejmując decyzje życiowe, dlaczego postępuje w taki a nie inny sposób, dlaczego pewne rzeczy przychodzą mu łatwo w życiu, innych, choćby nie wiem jak się starał nie może zrealizować. Poznałam i wykorzystuję w swoich książkach, kursach i artykułach wiele technik pracy nad sobą, dzięki którym możliwe jest głębsze poznanie siebie i wprowadzenie harmonii do swojego wnętrza, a co za tym idzie również do świata zewnętrznego.

Prywatnie:

Mam wiele zainteresowań i przyznam się że po prostu nie starcza mi czasu na zajmowanie się wszystkim, czym chciałabym się zajmować. Hobbystycznie interesuję się astrologią i  numerologią, rysuję portrety ze zdjęć (ostatnio odkryta umiejętność), uwielbiam też grafikę komputerową i robienie serwetek na szydełku.

Rodzina:

Mam dwoje wspaniałych, dorsłych już dzieci: Anię i Piotra. Jestem w udanym związku partnerskim.

 

Serdecznie zapraszam do lektury moich książek i do korzystania z kursów, które oferuję.

Pozdrawiam cieplutko

Barbara Janina Łukowiak

Ps.

Myślę, że każdy człowiek jest tak naprawdę doskonały. Tylko prawdopodobnie o tym zapomniał. Ja po prostu pomagam mu odkryć siebie wykorzystując cały warsztat wiedzy jaką poznałam.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • www wszystkodlaciebie pl
  • jeste dla mnie wszystkim

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor