Już 22.12 opublikuję mój nowy kurs: „Odkryj 4 łatwe sposoby na podniesienie poczucia własnej wartości” Pracuję nad nim od kilkunastu dni. Wiem, ze będzie on naprawdę inspirujący dla Ciebie.

Na razie udostępnię go zupełnie za darmo.

Tym samym, Ty jako czytelniczka/czytelnik mojego bloga znajdziesz się na uprzywilejowanej pozycji i będziesz mogła/mógł się zapisać na kurs w pierwszej kolejności 🙂

Oto informacje wstępne na temat tego kursu:

Z tego kursu dowiesz się

  1. Dlaczego od wysokiego poczucia własnej wartości może zależeć jakość Twojego życia i to, czy będzie ono szczęśliwe spełnione i pełne sukcesów.
  2. Poznasz 4 konkretne sposoby, które, jeżeli tylko wykorzystasz je w praktyce już od dzisiaj Twoje poczucie własnej wartości zacznie wzrastać.
  3. Dowiesz się też jaka jest najlepsza, najskuteczniejsza i najszybsza metoda, dzięki której w szybki i łatwy sposób Twoje poczucie własnej wartości zacznie drastycznie wzrastać.
  4. Powiem Ci jak możesz tę metodę wykorzystać w praktyce.

Kurs składa się z trzech części, przedstawionych jako 3 oddzielne video – prezentacje. Przez trzy kolejne dni otrzymasz dostęp do jednej części kursu. Z premedytacją można powiedzieć to zrobiłam. Chcę bowiem, byś wciągnęła jak najwięcej wiedzy i wniosków z każdej części kursu 🙂

Link do zapisania się na kurs: http://wszystkodlaciebie.pl/poczuciewartosci

To jest prezent gwiazdkowy ode mnie dla Ciebie 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)