przyciąganie pieniędzy „Przyciąganie pieniędzy czy kreowanie wymarzonego życia?”

Dziś zajmiemy się naprawdę „gorącym” tematem.

Czy wiesz na czym polega manifestowanie?

Jest to możliwość przyciągania do Twojego życia. Przyciągania czegokolwiek, co tylko pragniesz posiadać.

Możemy przyciągać do swojego życia rzeczy materialne, jak samochody, domy, pieniądze, czyli słowem wszystko, czego pragniemy w naszym życiu. Ale tak naprawdę, żadne z powyższych nie czyni nas szczęśliwymi. Oczywiście cieszymy się przez chwilę nową zabawką, w której jesteśmy posiadaniu – jak nowy samochód, czy dom, nawet nowa praca. Ale po chwili, czasami po miesiącu, czasami po roku lub kilku latach ta zabawka nam powszednieje.

Najlepszą formą manifestacji okazuje się być coś, co Joshua Bloom nazywa ewoluowaniem. Przez ewolucję bowiem możesz przyciągnąć doświadczenie tego, kim Ty możesz się stać. Możesz przyciągnąć to, o ile wspanialszą i szczęśliwszą osobą możesz być.

Można się modlić, wizualizować, afirmować, to wszystko to przydatne narzędzia. Ale to są tylko narzędzia do tego, by pomóc nam zmienić naszą wewnętrzną rzeczywistość, by pomóc nam ewoluować. Przyciąganie pieniędzy a może coś innego?

Tylko przyciąganie, manifestowanie większej ilości tego, kim jesteśmy naprawdę ma o wiele większe znaczenie. Bo kiedy to się stanie, takie rzeczy jak pieniądze, ludzie, sprzyjające okoliczności spontanicznie będą się pojawiać w naszym życiu. Kiedy to się stanie z łatwością zaczniemy przyciągać do siebie to, o czym tak długo marzyliśmy. I to tylko dlatego, że nasze wibracje są inne, że nasze wibracje są wyższe.  I wystarczy, byśmy stali się więcej tym, kim jesteśmy naprawdę. Stali się bardziej prawdziwym sobą.

Kreowanie wymarzonego życia polega przede wszystkim na tym, KIM JESTEŚMY I KIM MOŻEMY SIĘ STAĆ.

Ps.  Już dzisiaj pozwól sobie na podniesienie swoich wibracji. Pozwól sobie na zbliżenie się do prawdziwego/prawdziwej Ciebie. Pomoże Ci w tym medytacja, a właściwie proces wewnętrzny, który nosi tytuł: „Dostrojenie do Twojej wyjątkowości”. Znajdziesz go na tej stronie: http://wszystkodlaciebie.pl/dostrojenie-do-twojej-wyjatkowosci/

Zostaw swój komentarz proszę :)