Chyba nie zdziwi Cię fakt, jeżeli powiem, że nie ma jednej, równie dobrej dla wszystkich diety odchudzającej. Każda z nas jest inna, każda z nas prowadzi inny tryb życia, inaczej reaguje na pokarm, który przyjmuje. Tak więc to co dla Ciebie może być bardzo skuteczne, innej osobie może przynieść niewielkie korzyści lub nawet zaszkodzić. Dobrze by było, gdybyś mogła skorzystać z rady dietetyka, który przygotuje dla Ciebie indywidualną dietę.

Ja ze swej strony mogę opisać diety, które stosowałam na sobie i które przyniosły mi wymierny efekt. Pierwszą z diet wypróbowanych przeze mnie jest dieta warzywno – owocowa. O tym jak przebiegała w moim przypadku możesz przeczytać w moich poprzednich postach.

Jak wiesz, niestety po zakończeniu tej diety moja waga znowu systematycznie rosła. Znowu więc zaczęłam szukać idealnego rozwiązania dla mnie. Znowu zdobyłam kolejne porcje wiedzy na ten temat czytając książki i przeszukując internet. Tak, że tym razem zdecydowałam się na zastosowanie diety proteinowej. Jak ta dieta zadziałała na mnie i jakie są moje uwagi z nią związane opisuję na stronie: Postanowiłam schudnąć.

Zostaw swój komentarz proszę :)