Krzysztof napisał do mnie ciekawy list na temat znalezienia pracy, która umożliwiałaby wykorzystanie jego talentów i umiejętności. Oto jego list i pytanie:

Barbaro. dziękuję Ci za Twoje podpowiedzi:) Dzięki nim wiele pojąłem. Opowieść o
szamanie i młodym wojowniku jest świetna:) Mam jednak pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Szukam pracy. W związku z czym chwytam się różnych okazji. Jednak wiem gdzie i w jakim charakterze chcę pracować. Jakie sa moje umiejętności i talenty. Czy powinienem się skupić na tym jednym. Czy mam szukać w różnych miejscach, by „rozruszać materię” Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof

Moja odpowiedź:

Warto jak napisałeś „rozruszać materię”. Ale może w innym tego słowa znaczeniu niż napisałeś. Oczywiście, jeżeli nie masz środków do życia, to potrzebna Ci na teraz jakakolwiek praca. Dobrze by było, by choć w małym stopniu odpowiadała ona Twoim możliwościom i zainteresowaniom. Dlatego po prostu wysyłaj CV i szukaj, „by załapać się” gdziekolwiek. Czasami może się okazać, ze dzięki temu trafisz na nowe, szersze możliwości. Dodatkowo, kiedy problem z zarobieniem „na życie” będziesz miał z głowy, zniknie strach przed jutrem, rozluźnisz się i zaczną napływać nowe, lepsze możliwości.

Niezależnie od tego, czy już pracujesz, czy też poszukujesz pracy możesz CODZIENNIE pracować mentalnie nad tym, by uzyskać dla siebie jak najlepsze możliwości. W tym celu należy uruchomić swoją wyobraźnię (zastosować odpowiednie wizualizacje by uruchomić prawo przyciągania).

Z drugiej strony należy pozbyć się wewnętrznych blokad, które utrudniają, bądź nawet uniemożliwiają wykorzystanie w praktyce Twoich talentów i możliwości i zarabianie na tym pieniędzy (tu nieodzowną pomocą okazuje się technika EFT)

Warto też na kartce spisać swoje cele i to co chce się osiągnąć w danym czasie. Np.

Mój główny cel:……………………….

Do ……(konkretna data) ZNAJDĘ I PODEJMĘ pracę.

Dodatkowo możesz określić warunki pracy, stanowisko, odległość od domu itp. szczegóły – przyda to Ci się do wizualizacji.

Ps.

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Czasami warto skorzystać z pomocy i nie borykać się z czymś, co już zostało odkryte. Dlatego jeżeli nie wiesz jeszcze kim jesteś, a chciałbyś/ chciałabyś z łatwością to sobie uświadomić i wykorzystać tę wiedzę dla poprawy swojego życia, znakomitą pomocą może się okazać dla Ciebie książka: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” , której darmowy fragment możesz pobrać tutaj: http://poznajsamegosiebie.wszystkodlaciebie.pl/

ps2.

Jeżeli chcesz skorzystać z całej wiedzy zawartej w poradniku: Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia, całą książkę pobierzesz tutaj:

http://wszystkodlaciebie.pl/poznajsiebie

Ten poradnik może zmienić Twoje życie!

Zostaw swój komentarz proszę :)