komfort wewnętrznyNerwy i niepokój podczas ważnej rozmowy (o pracę, o podwyżkę, egzaminacyjnej, telefonicznej) zdarzają się najlepszym z nas.

Ten strach i nerwowość niewiele różni się od niepokoju, który odczuwają sportowcy przed wielkim wydarzeniem sportowym albo muzycy tuż przed koncertem. Symptomy fizyczne jakie odczuwa większość osób w takim wypadku to: trzęsące się ręce, drżące nogi, mocno bijące serce, uczucie mdłości, krótki i płytki oddech, spocone dłonie, bóle głowy czy suchość w ustach.

Stres przed rozmową inicjuje w naszym mózgu konflikt: walczyć czy uciekać? Czujemy się tak, jak byśmy byli zagrożeni, dlatego nasze ciało wyzwala dodatkową dawkę adrenaliny. Wspomaga to naszą czujność, ale niestety pogłębia też nerwowość.

Dlaczego o tym piszę? Otóż przygotowałam dziś dla Ciebie fantastyczne jednominutowe ćwiczenie: “Komfort wewnętrzny w minutę”

Niezależnie od tego czy masz przed sobą rozmowę egzaminacyjną, czy ważną rozmowę telefoniczną, rozmowę o pracę czy też rozmowę z ważną osobą, to krótkie ćwiczenie przywróci Ci wewnętrzny komfort i poczujesz swoją wewnętrzną siłę by z łatwością sprostać temu zadaniu.

Ćwiczenie trwa tylko 1 minutę. Jest bardzo proste, ale niezwykle efektywne. Nie pozwól by jego prostota zniechęciła Cię do jego wykonania.

Oto ćwiczenie:

„Kto tu rządzi! – Uzyskaj komfort wewnętrzny w minutę”

Sprawdź proszę jak to jednominutowe ćwiczenie  podziała na Ciebie. Bardzo Cię też zachęcam do zostawienia komentarza pod tym wideo i podzielenie się swoimi wrażeniami, po wykonaniu ćwiczenia. Będzie to bardzo pomocne dla wszystkich czytelników bloga: WszystkoDlaCiebie.pl

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Zostaw swój komentarz proszę :)