Zapraszam Cię na bardzo inspirujący kurs o wartości 27 PLN, dzięki któremu poznasz w praktyce formułę do realizacji Twoich marzeń.  Kurs ten na razie udostępniam zupełnie za darmo.

Zobacz krótkie wideo wprowadzające w tematykę kursu:

Tak, jak powiedziałam, na razie kurs: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” udostępniam zupełnie za darmo.

Tym samym, Ty jako czytelniczka/czytelnik mojego bloga znajdujesz się na uprzywilejowanej pozycji i możesz  zapisać się na kurs w pierwszej kolejności :)

Kurs ten, to zapis z webinaru. Podzieliłam go na kilka mniejszych części, by nie przytłoczyć Cię od razu całą wiedzą i dać Ci czas na wykonanie ćwiczeń, które się w nim znajdują. Dlatego przez kilka kolejnych dni udostępniam kolejną część nagrania.

Oto informacje wstępne na temat tego kursu:

Z  kursu „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” dowiesz się:

  • Poznasz Formułę Sukcesu do Spełniania się Marzeń
  • Zaplanujesz swój cel związany z najbardziej interesującym dla Ciebie i ekscytującym Twoim marzeniem.
  • Wspólnie wykonamy bardzo mocne ćwiczenie, które umieści Twój cel na osi czasu w przyszłości.
  • Na zakończenie kursu dowiesz się o moim nowym  i naprawdę mocnym programie: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”

 

Kurs składa się z czterech części, przedstawionych jako 4 oddzielne video – prezentacje. Przez cztery kolejne dni otrzymasz dostęp do jednej części kursu. Z premedytacją można powiedzieć to zrobiłam. Chcę bowiem, byś wciągnęła/wyciągnął jak najwięcej wiedzy i wniosków z każdej części kursu :)

ZAPISZ SIĘ NA KURS TUTAJ:

Twoje imię:
Email:

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Łukowiak

 

Zostaw swój komentarz proszę :)