Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko

Bardzo dziękuję Ci za to, że jesteś tak bardzo zaangażowana/zaangażowany w swój rozwój i korzystasz z webinarów i materiałów na stronie wszystkodlaciebie.pl

Wczorajszy webinar: Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko był wyjątkowy.

Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko

Wyjątkowy nie tylko ze względu na treść. Mianowicie podczas Procesu z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Żyję własnym życiem”, który wspólnie przeprowadziliśmy na warsztatach, podziękowaliśmy swoim rodzicom za opiekę nad nim i sami przejęliśmy nazwijmy to mecenat nad swoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Webinar: Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko był wyjątkowy także dlatego, że podczas tego ćwiczenia (na szczęście pod koniec), o którym mówię powyżej wyłączył mi się internet. To niestety zaburzyło efekt końcowy tego procesu. Za co bardzo serdecznie Cię przepraszam.

Myślę, że ta sytuacja nie zdarzyła się przypadkowo. Po prostu były wielkie emocje w nas wszystkich odnośnie tego ćwiczenia. Tak wielkie, że spowodowały zakłócenia na łączu. To tylko dowodzi tego, jak potężna jest praca w grupie (w warsztatach uczestniczyło ponad 100 osób)

W nagraniu tego webinaru nie będzie żadnej przerwy. Nagram cały proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Żyję własnym życiem” jeszcze raz.

Tak, że jeżeli jesteś jedną z osób, które już zakupiły warsztaty “Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko” będziesz miał/a całe ćwiczenie w jednym kawałku.

Zalecam przeprowadzenie go nawet kilka razy. To ćwiczenie możesz przeprowadzić powtórnie, także spotykając się oddzielnie z Twoją mamą i oddzielnie z Twoim tatą. Ten proces możesz wykonać też niezależnie od tego czy Twoi rodzice wciąż są na tym świecie. Gdyż w Twoim wnętrzu zawsze będą oni żyli.

Dostałam też kilka pytań o link do oferty z warsztatami WD. Niektórym osobom strona się nie wyświetliła poprawnie. Podaję więc go w tym poście.

Uwolnij swoje Wewnętrzne DzieckoLink do oferty promocyjnej warsztatów WD: Uwolnij swoje Wewnętrzne Dziecko

http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/oferta-promocyjna-cena-szkolenia-wewnetrzne-dziecko/

Pozdrawiam Cię serdecznie

Barbara Łukowiak

Ps. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam.

Zostaw swój komentarz proszę :)