dwupunkt

By zrozumieć nowe przesłanie, nowy materiał należy stworzyć  nowy model, czyli wzorzec  postrzegania przez nas świata. Model, który znacznie różni się od tego, którego nauczyliśmy się w dzieciństwie i który przyjęliśmy za pewnik.

Inaczej mówiąc należy stworzyć nowy paradygmat.  Paradygmat stanowi zestaw powszechnie przyjętych założeń, które wyjaśniają świat i pomagają przewidzieć skutki naszych zachowań.

Założenia te uważamy za coś oczywistego, naturalnego. Przyjmujemy, że stanowią podstawową rzeczywistość, nie kwestionujemy ich i nie zastanawiamy się nad nimi. Stanowią one jakby część nas samych, dlatego bardzo trudno jest nam się do nich zdystansować. Nauczyliśmy się ich, a w zasadzie wchłonęliśmy je w siebie w już w naszym dzieciństwie.

Założenia te są dla nas oczywiste jak powietrze, którym oddychamy. Nikt przecież nie zastanawia się co wdycha w siebie? No chyba, że we wdychanym powietrzu poczujemy jakąś zmianę. Na przykład zmianę zapachu.

Dlaczego o tym mówimy?

Ponieważ właśnie teraz jest czas zmian, czas odkrywania nowych dróg i czas na zmiany paradygmatów życiowych, które już nam przestały służyć.

W naszym powietrzu do oddychania zaczęliśmy już wyczuwać nowe, cudowne esencje, które mają dobroczynny wpływ na całe nasze jestestwo.

Dwupunkt jest jedną z tych cudownych esencji, które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze.

Sposoby stosowania dwupunktu oraz nasze rozumienie tej metody, które przedstawiamy w książce (Maja i Ja) są oparte na naszych doświadczeniach z dwupunktem oraz na tym, co dla nas pracuje i sprawdza się najlepiej. Nikogo tutaj nie powielamy, dzielimy się po prostu naszą wiedzą, naszym doświadczeniem i naszym zrozumieniem tej metody.

Nie mówimy też i nie upieramy się, że zawartość tego poradnika jest jedyną istniejącą prawdą. Przedstawiamy w nim po prostu narzędzie, które poznałyśmy i z którego korzystamy na co dzień. Narzędzie to nazwałyśmy: Dwupunkt Radość w Jedności.

To, czego uczymy, to przede wszystkim stawanie się wolnym od ograniczających nas przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów. Pokazujemy też, jak za pomocą dwupunktu zsynchronizować się z częstotliwością sukcesu, bogactwa, harmonii i zdrowia.

Ty możesz mieć własne przemyślenia i doświadczenia związane z dwupunktem. Możesz sam/a dla siebie systematycznie odkrywać w jaki sposób ta metoda działa i pracuje dla Ciebie. Dlatego, jeżeli czujesz, że natychmiast zaczynasz pobierać sens metody poprzez swoją intuicję, to jest absolutnie w porządku. Nie uciekaj od tego i zaufaj sobie. Praktykuj swoją wersję dwupunktu, baw się nim, doświadczaj.

Ps.

dwupunkt maly2Powyższy tekst jest fragmentem książki:

„Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” autorzy:

Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

Pozycja w przygotowaniu 🙂

Ps2.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie dwupunktu, proszę zadaj je poniżej 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)