Dwupunkt wstęp

dwupunkt

By zrozumieć nowe przesłanie, nowy materiał należy stworzyć  nowy model, czyli wzorzec  postrzegania przez nas świata. Model, który znacznie różni się od tego, którego nauczyliśmy się w dzieciństwie i który przyjęliśmy za pewnik.

Inaczej mówiąc należy stworzyć nowy paradygmat.  Paradygmat stanowi zestaw powszechnie przyjętych założeń, które wyjaśniają świat i pomagają przewidzieć skutki naszych zachowań.

Założenia te uważamy za coś oczywistego, naturalnego. Przyjmujemy, że stanowią podstawową rzeczywistość, nie kwestionujemy ich i nie zastanawiamy się nad nimi. Stanowią one jakby część nas samych, dlatego bardzo trudno jest nam się do nich zdystansować. Nauczyliśmy się ich, a w zasadzie wchłonęliśmy je w siebie w już w naszym dzieciństwie.

Założenia te są dla nas oczywiste jak powietrze, którym oddychamy. Nikt przecież nie zastanawia się co wdycha w siebie? No chyba, że we wdychanym powietrzu poczujemy jakąś zmianę. Na przykład zmianę zapachu.

Dlaczego o tym mówimy?

Ponieważ właśnie teraz jest czas zmian, czas odkrywania nowych dróg i czas na zmiany paradygmatów życiowych, które już nam przestały służyć.

W naszym powietrzu do oddychania zaczęliśmy już wyczuwać nowe, cudowne esencje, które mają dobroczynny wpływ na całe nasze jestestwo.

Dwupunkt jest jedną z tych cudownych esencji, które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze.

Sposoby stosowania dwupunktu oraz nasze rozumienie tej metody, które przedstawiamy w książce (Maja i Ja) są oparte na naszych doświadczeniach z dwupunktem oraz na tym, co dla nas pracuje i sprawdza się najlepiej. Nikogo tutaj nie powielamy, dzielimy się po prostu naszą wiedzą, naszym doświadczeniem i naszym zrozumieniem tej metody.

Nie mówimy też i nie upieramy się, że zawartość tego poradnika jest jedyną istniejącą prawdą. Przedstawiamy w nim po prostu narzędzie, które poznałyśmy i z którego korzystamy na co dzień. Narzędzie to nazwałyśmy: Dwupunkt Radość w Jedności.

To, czego uczymy, to przede wszystkim stawanie się wolnym od ograniczających nas przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów. Pokazujemy też, jak za pomocą dwupunktu zsynchronizować się z częstotliwością sukcesu, bogactwa, harmonii i zdrowia.

Ty możesz mieć własne przemyślenia i doświadczenia związane z dwupunktem. Możesz sam/a dla siebie systematycznie odkrywać w jaki sposób ta metoda działa i pracuje dla Ciebie. Dlatego, jeżeli czujesz, że natychmiast zaczynasz pobierać sens metody poprzez swoją intuicję, to jest absolutnie w porządku. Nie uciekaj od tego i zaufaj sobie. Praktykuj swoją wersję dwupunktu, baw się nim, doświadczaj.

Ps.

dwupunkt maly2Powyższy tekst jest fragmentem książki:

„Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” autorzy:

Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

Pozycja w przygotowaniu 🙂

Ps2.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie dwupunktu, proszę zadaj je poniżej 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)

1 Komentarz

  1. 29 maja 2017    

    W74 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja dzien w dzien ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do ruchu, kto chce tez troche motywacji niech niech odwiedza codziennie strone; http://odchudzaniesasetka.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor
CLOSE
CLOSE