doskonałe życieNo właśnie, czy doskonałe życie istnieje?

I gdybyś miała wybór, to według Ciebie, a właściwie dla Ciebie – czym by było to doskonałe życie?

Ja mam kilka własnych przemyśleń na ten temat. Doskonałe życie według mnie, składa się z kilku elementów.

Oto one:

  • Doskonałe życie, to super zdrowie – pełnia energii i  sił witalnych.
  • Doskonałe życie, to naprawdę dobre stosunki z ludźmi. Oznacza to, ze mamy wokół siebie osoby, które lubimy i które nas lubią. Darzymy je szacunkiem, zależy nam na nich. Czujemy od nich ciepło i aprobatę, cudownie się nam rozmawia i lubimy przebywać we wzajemnym towarzystwie.
  • Doskonałe życie to też praca, którą się uwielbia wykonywać i która nie męczy. Praca, która naprawdę oznacza coś dla świata i dla nas. Dzięki takiej pracy mamy poczucie celu, bo wiemy, ze to, co robimy wpływa korzystnie na życie innych osób a także na nasze życie.
  • Doskonałe życie oznacza również niezależność finansową. Chcemy mieć tyle pieniędzy, by przestać się wreszcie nimi przejmować. Bardzo podoba mi się to, co powiedział na temat pieniędzy Brian Tracy: „Pieniądz to potrzeba. Jest jak głód – jeśli nie masz co jeść, cały czas myślisz o pożywieniu, ale jeżeli masz go pod dostatkiem, zaczynasz myśleć o czymś innym”
  • Doskonałe życie oznacza także czucie się szczęśliwymi i pożądanym w związku z drugą osobą – partnerem życiowym. Kimś bardzo nam bliskim i kochanym.
  • Doskonałe życie to tez spokój ducha, czyli wolność od lęków, gniewu, smutku i wszystkich innych negatywnych emocji.
  • Doskonałe życie to także samorealizacja. Ciągłe rozwijanie siebie, poszerzanie swoich horyzontów i wykorzystywanie swojego potencjału, tego, do czego najbardziej i najlepiej zostaliśmy stworzeni.
  • Doskonałe życie to też kontakt ze swoim wnętrzem, z tą najlepszą i najdoskonalszą częścią mojej istoty.
  • Doskonałe życie to również dostrojenie do źródła i do dobrostanu wszechświata.

Czy coś pominęłam?

Gdyby moje życie było w każdym calu doskonałe, jakby wyglądało?

Jak jest Twoja odpowiedź na to pytanie? Proszę podziel się wpisując w komentarzu poniżej Twój pomysł na ten temat.

Ps.

Pomyśl już dzisiaj o tym, jak mogłabyś zaplanować swoje doskonałe życie. Pomyśl, jak ono mogłoby wyglądać, gdybyś z łatwością realizowała kolejne cele, prowadzące do doskonałego życia. Pomyśl o tym (a może nawet lepiej zapisz na kartce), co mogłabyś zrobić już dzisiaj, by rozpocząć drogę od miejsca, w którym jesteś obecnie, do miejsca, w którym prowadzisz wymarzone życie.

Ps2.

W następny czwartek zapraszam Cię na pierwszy z cyklu warsztatów na temat Wewnętrznego Dziecka i doskonałego życia. Dowiesz się w jaki sposób, te dwa tematy są ze sobą powiązane oraz…. To niespodzianka. Zdradzę Ci ją wkrótce. Acha – warsztaty będą darmowe. Już teraz zarezerwuj sobie czas 12.09.2013 o 21.00. Spotkamy się wtedy w internetowym pokoju konferencyjnym 🙂 W ostatnim warsztacie na temat Blokad Sukcesu wzięło udział ponad 130 osób. Ciekawa jestem, czy teraz pobijemy ten rekord 🙂

Ps3.

Trochę więcej na temat doskonałego życia znajdziesz tutaj: http://wszystkodlaciebie.pl/na-czym-polega-kreowanie-wymarzonego-zycia/

Zostaw swój komentarz proszę :)