Witam Cię serdecznie

Te darmowe nagrania będą dostępne tylko do wtorku 12.08.2014 do godziny 20.00 Potem zamykam dostęp do nich. Jezeli wiec nie miałaś/miałeś okazji z nich do tej pory skorzystać, proszę zrób to zanim usunę je z bloga.

O jakie nagrania chodzi?

1. O ćwiczenie pt: „Iskierka Zmiany” -wzbudziło ono naprawdę wielkie zainteresowanie.

Ćwiczenie dotyczyło otwarcia się na zmiany, pomagało także w rozpuszczeniu i uwolnieniu się od strachu przed zmianą. Dzięki niemu zaczniesz dostrzegać zmiany wewnątrz Ciebie, jak i na zewnątrz Ciebie jako ciekawe doświadczenie. Staniesz się obserwatorem samego siebie. W konsekwencji zdystansujesz się i otworzysz na zmiany. Niezależnie, czego by dotyczyły te zmiany.

Ćwiczenie (wideo) znajdziesz tutaj:

http://dzieckowewnetrzne.pl/lek-zmiana/

2. Ćwiczenie FaserEFT na słowa: „W środku czuję, jakby mnie coś trzymało w starych schematach dotyczących pieniędzy i wszystkiego, co jest z nimi związane”

ćwiczenie znajdziesz tutaj:

http://dzieckowewnetrzne.pl/fastereft-stare-schematy/

Proszę, skorzystaj z tych ćwiczeń już dzisiaj, gdyż usunę je z bloga w najbliższy wtorek: 12.08.2014 o godinie 20.00.

Powód usunięcia jest prosty. Obydwa cwiczenia pochodzą z mojego flagowego programu: Odblokuj Swoje Bogactwo cz1 (OSBVIP1). Mają do nich dostęp tylko moi najlepiej płatni klienci.

Wykonujemy je na czwartej konferencji OSBVIP, która nosi tytuł: „Zmiana jest dobra”

Udostępniłam je na chwilę, by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać 🙂 Uważam bowiem, że są one bardzo ważne, dla wszystkich osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu i ciągle z jakiś powodów tę zmianę odwlekają.

Pozdrawiam Cię cieplutko

Barbara Łukowiak

Zostaw swój komentarz proszę :)