Jak często, kiedy zaczynasz się odchudzać trudno Ci wytrwać w swoim postanowieniu? Z mojego doświadczenia wynika, że prawdopodobnie bardzo często. Gdyby tak nie było, nie czytałabyś tego artykułu.

Ale do rzeczy. Kiedy zaczynasz się odchudzać Twoja motywacja jest naprawdę ogromna. Zbierasz swoje wszystkie siły, by rzucić je do walki ze swoją nadwagą. Wtedy wyraźnie wiesz czego chcesz. Jednak z biegiem czasu , nawet kiedy na początku zdawałaś sobie sprawę z tego, dlaczego chcesz schudnąć Twój cel nie wydaje Ci się już tak jasny i wyraźny. Codzienne sprawy i chwilowe słabości biorą górę, Twoja motywacja spada niemal do zera. Albo do zera. Biorą górę dawne nawyki jedzeniowe i wkraczasz na starą ścieżkę. Na to, co nie sprawia Ci oporu i trudności. Rezygnujesz po prostu i tak aż do następnego razu.

Jak temu zaradzić?

Doskonałym a wręcz rewelacyjnym narzędziem jest Twój własny, osobisty Dziennik Odchudzania. To właśnie on ułatwi Ci osiągnięcie szczupłej sylwetki. Będziesz w nim mogła zapisać Twój cały plan schudnięcia. Wiesz zapewne, że jednym z powodów, dla których odchudzanie się nie udaje jest właśnie brak konkretnego planu odchudzania.

Oczywiście cały plan można ułożyć sobie w głowie. Ale jaki będzie tego skutek? Z pewnością natychmiast o nim zapomnisz! Natomiast zapisanie wszystkich szczegółów w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu nie tylko będzie pracowało za Twoją pamięć, ale także podtrzymywało Twoją motywację odchudzania w chwilach Twojej słabości. Dodatkowo powiem Ci, że wszelkie zapisane deklaracje bardzo silnie działają na naszą psychikę/podświadomość i motywują ją do realizacji założonego celu.

Jest tylko jedna z korzyści płynących z posługiwania się Dziennikiem Odchudzania. Ale bardzo istotna, kiedy się chcesz pozbyć nadwagi.

Teraz już wiesz jak możesz ułatwić sobie odchudzanie. Załóż swój Dziennik Odchudzania!

Pozdrawiam Cie serdecznie

Barbara Łukowiak

Mini kurs – Skuteczne odchudzanie – Całkowicie za darmo!!! Dzięki niemu wreszcie uzyskasz motywację do odchudzania i nie tylko! Zapisz się już TERAZ! Pozdrawiam.

Zostaw swój komentarz proszę :)