Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co wspólnego mogą mieć ze sobą takie osoby jak Adam Małysz, Brian Tracy i Albert Einstain? Prawdopodobnie pierwsze, co przychodzi Ci na myśl, to to, że wszystkie te osoby są przez Ciebie rozpoznawalne. Są one sławne, są ludźmi sukcesu i mają masę kasy. Tak, oczywiście jest to prawdą. Ale to prawda tylko ogólnikowa.

Kiedy przyjrzysz się bliżej tym postaciom odkryjesz, że  mieli oni odwagę i determinację wytrwale dążyć do postawionego przez siebie celu.

Jednak to nie wszystko.

Istnieje jeszcze inne, głębsze podłoże ich sukcesu.

Czy wiesz co to jest?

Nie będę już dłużej trzymać Cię w niepewności. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Otóż wszystkie te osoby robiły dokładnie to, co kochały robić! To właśnie jest główny determinant ich sukcesów- również finansowych.

No właśnie. Ale zapewne również zdajesz sobie sprawę z tego, że odkrycie tego, co się kocha robić jest tak naprawdę ogromną sztuką. Nie wszyscy to potrafią. Powiem więcej, większość osób nawet nie zastanawia się nad tym zagadnieniem. A mogłoby to być dla nich kluczowe w osiągnięciu wolności finansowej.

Ale wróćmy do tematu. W życiu tych sławnych osób, w ich  postępowaniu było coś, czego nie widać na pierwszy, a nawet na drugi rzut oka. Coś, co przyczyniło się do ich ogromnej popularności, coś, dzięki czemu potrafiły one precyzyjnie wybrać jedną dziedzinę z wielu innych możliwości i odnieść tym samym ogromny sukces.

Mianowicie, postaci te potrafiły określić samych siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie: KIM JESTEM. One po prostu doskonale znały samych siebie.

Tak, to takie proste!

A czy Ty,  wiesz już kim jesteś i co chcesz robić w życiu?

Być może, skoro czytasz te słowa nadal poszukujesz swojej ścieżki?

Myślę, że nie jesteś w tym osamotniony/a. Większość z nas nie umie się określić, bo po prostu nigdy nie zastanawiała się nad tym.

Pomyśl przez chwilę. Jakby to było, gdybyś miał/a pracę, która Cię satysfakcjonuje? Pracę, w której zarabiasz godziwe pieniądze i jesteś naprawdę ceniona/y przez innych?

Jakby to było gdybyś w pełni doceniał/a i szanował/a samego/samą siebie?

Jakby to było gdybyś wreszcie odblokował/a swoje talenty?

O ile więcej bogatsze, szczęśliwsze i bardziej spełnione byłoby wtedy Twoje życie?

Jeżeli ten obraz jest Ci bliski, jeżeli już widzisz nową, szczęśliwszą wizję swojej przyszłości, nie pozostaje Ci nic innego, jak wykonanie konkretnych kroków, które zamienią Twoją wizję  w realną rzeczywistość.

Wszystko co musisz zrobić na początek, to znaleźć chwilkę czasu, by zastanowić się co sprawia Ci przyjemność, kim chcesz być i co tak na prawdę chcesz robić w życiu, a przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego KIM JESTEŚ.

Tego Ci życzę z całego serca

Barbara Łukowiak

Ps.

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Czasami warto skorzystać z pomocy i nie borykać się z czymś, co już zostało odkryte. Dlatego jeżeli nie wiesz jeszcze kim jesteś, a chciałbyś/ chciałabyś z łatwością to sobie uświadomić i wykorzystać tę wiedzę dla poprawy swojego życia, znakomitą pomocą może się okazać dla Ciebie książka: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” , której darmowy fragment możesz pobrać tutaj: http://poznajsamegosiebie.wszystkodlaciebie.pl/

ps2.

Jeżeli chcesz skorzystać z całej wiedzy zawartej w poradniku: Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia, całą książkę pobierzesz tutaj:

http://wszystkodlaciebie.pl/poznajsiebie

Ten poradnik może zmienić Twoje życie!

Zostaw swój komentarz proszę :)