potrzeby kobietHm, myślę, że powinnam inaczej sformułować tytuł tego posta. Byłoby lepiej gdybym napisała: czego potrzebuje kobieta od swojego mężczyzny?

Według mnie jest kilka rzeczy.

  • Po pierwsze kobieta potrzebuje duuuuużo czułości. Chciałaby dostać całusa rano, na powitanie dnia i całusa wieczorem, przed zaśnięciem. Chciałaby być często przytulana, po prostu przytulana, bez podtekstów seksualnych. Chciałaby przytulenia po namiętnym seksie i czułego uśmiechu bez okazji.
  • Kobieta potrzebuje kogoś, kto powie jej, że wygląda cudownie nawet wtedy, kiedy jej oczy są zapuchnięte od płaczu.
  • Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna. Chciałaby słyszeć czasami: świetnie dziś wyglądasz, tak cudownie jest mi z tobą, uwielbiam z tobą rozmawiać, czuję, że jesteś mi bardzo bliska, daj mi trochę swojej słodyczy…..
  • Kobieta potrzebuje uwodzicielskiego spojrzenia i dobrego, namiętnego seksu z mężczyzną swojego życia oraz słowa „kocham” wymawianego bez okazji.
  • Kobieta potrzebuje kogoś, z kim mogła by czasami porozmawiać wręcz o niczym, czasami o czymś ważnym albo czymś, co sięga głębin duszy. Potrzebuje być wysłuchaną bez obawy, że ktoś nazwie ją śmieszną, będzie kpił z jej słów, albo mówił, że tak bardzo się czymś przejmuje. Z kimś, kto nie tylko udaje, że słucha, ale naprawdę słucha z uwagą.
  • Kobieta potrzebuje czasami oparcia, więc chciałaby być z mężczyzną, który poda jej pomocną dłoń, kiedy ona tego potrzebuje, mężczyzną, na którego silnym ramieniu mogłaby się oprzeć. Kogoś, kto by ją wspierał w trudnych chwilach… Który by powiedział: na pewno sobie z tym poradzisz, jesteś przecież taka mądra, sprytna, zapobiegliwa, zorganizowana…….. Wierzę w Ciebie czy po prostu: będzie dobrze.
  • Czasami kobieta potrzebuje być mile zaskakiwana, choćby dobrym pomysłem, słowem, czy drobnostką, ale czymś, co zapada w pamięć.
  • Kobieta potrzebuje odpowiedzialnego partnera. Kobieta chciała by jej mężczyzna był samodzielny, odpowiedzialny i nie bał się podejmowania decyzji. Chciałaby, by czasami on zadecydował o czymś.
  • Kobieta potrzebuje lojalności. Potrzebuje partnera, który stanąłby po jej stronie w momencie, kiedy ktoś ją atakuje nie tylko fizycznie. Mężczyzny, który poparł by jej stanowisko wobec innych osób, niezależnie od tego kto miałby rację.

Czy coś jeszcze? Zapewne. Myślę, że każda z nas stworzyłaby swoją, niepowtarzalną listę tego, czego potrzebuje od swojego mężczyzny. Mam nadzieję, że ten post przeczytają także panowie i może wyciągną z niego konstruktywne wnioski?

Ps. Ciekawa jestem Twojego zdania 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)