WdzięcznośćWdzięczność czy jest istotna?

Zanim podam Ci odpowiedź na to pytanie, pozwól, że zadam Ci następne:

Co możesz zrobić teraz aby zacząć przemieniać swoje życie? No właśnie. Czy istnieje jakaś prosta metoda, dzięki której w Twoim życiu zaczną zdarzać się codzienne cuda?

Skoro zadaliśmy takie pytanie, z pewnością taka metoda istnieje. A w zasadzie jest nieskończona ilość takich metod. Niektóre są już teraz obecne i praktykowane, niektóre czekają na swoją kolej. Ale do rzeczy.

Dziś nie będziemy mówić o prawie przyciągania, o wizualizacji, medytacji. Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie ćwiczenie, dzięki któremu naprawdę poczujesz się zrelaksowana po ciężkim dniu i dodatkowo otworzysz się na małe i większe cuda w Twoim życiu. Dzisiaj chcę Cię też zachęcić do praktykowania wdzięczności.

Proszę, zanim przejdziesz do czytania kolejnego akapitu wykonaj teraz proste ćwiczenie: „Wdzięczność”.

Ćwiczenie: „Wdzięczność” zaczyna się relaksacją ciała i powoduje, że wibracje Twojego mózgu się zmniejszają, a wibracje ciała zwiększają. Dzięki temu przestaniesz przebywać w swojej głowie, poczujesz się bardziej zrelaksowana, uziemiona, osadzona w rzeczywistości i zbalansowana. Następnie przejdziemy do właściwego ćwiczenia, czyli do odczuwania wdzięczności.

Proszę wykonaj ćwiczenie „Wdzięczność” razem ze mną, a następnie napisz o swoich odczuciach z nim związanych na dole tego postu. Z pewnością pomoże to innym osobom.

Czy wykonałaś to ćwiczenie „Wdzięczność” razem ze mną?

Jeżeli tak, to dokładnie wiesz, co miałam na myśli mówiąc o sile praktykowania wdzięczności. Uczucia, które się w nas odzywa naprawdę nie da się opisać. To tak, jakby budziła się w nas jakaś lepsza, doskonała cząstka.

Wróćmy teraz do pytania zadanego w tytule tego postu: Co możesz zrobić teraz aby zacząć przemieniać swe życie?

Zacznij po prostu od zrobienia listy rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Weź kartkę papieru, albo jeszcze lepiej kup sobie specjalny zeszyt , w którym codziennie wieczorem będziesz zapisywała 10 powodów, za które jesteś wdzięczna danego dnia. Powody mogą być naprawdę prozaiczne, albo bardzo głębokie. Ważnym jest to, byś każdego dnia wymieniała 10 INNYCH   rzeczy, za które jesteś wdzięczna.

Dlaczego taka lista? Dzięki niej zacznie zmieniać się Twoje myślenie i energetyka. Codzienne praktykowanie tego ćwiczenia, czyli codzienne wypisywanie 10 powodów za które jesteś wdzięczna wszechświatowi spowoduje, ze zaczniesz iść w nowym kierunku i dostrzegać rzeczy, okoliczności, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne.

W komentarzu poniżej proszę daj mi znać, jak odczułaś ćwiczenie Wdzięczność z video-prezentacji oraz napisz 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczna dzisiaj wszechświatowi. To będzie doskonały start do Twojego nowego życia i pojawiających się w nim codziennie niespodziewanych małych i większych cudów.

ps.

Darmowy jak na razie kurs: „4 sposoby na podniesienie poczucia własnej wartości” jest już gotowy i czeka na Ciebie! Pobierzesz go zupełnie za darmo ze strony: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/4-sposoby-na-podniesienie-poczucia-wlasnej-wartosci-kurs/

Zostaw swój komentarz proszę :)