webinar blokady marzenWczoraj  (10.09) miałam ogromną przyjemność prowadzić  webinar pt: „Blokady na drodze do spełnienia marzeń i jak się ich pozbyć”

Otrzymałam wiele pozytywnych maili odnośnie tego szkolenia. Bardzo za nie dziękuję wszystkim uczestnikom 🙂

Webinar nie był nagrywany, gdyż wiedza , którą się na nim dzieliłam pochodzi z mojego płatnego szkolenia: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrobytu wszechświata”, na które tylko do jutra jest specjalna promocyjna cena.

A oto streszczenie tego webinaru dla osób, które w nim uczestniczyły, a także dla tych, którym nie udało się z niego skorzystać.

To streszczenie nie jest mojego autorstwa. Powiedziałabym, że jest to prezent dla mnie od Dobrobytu Wszechświata 🙂 Artykuł ten napisała jedna z osób, które uczestniczyły w  poprzedniej edycji webinaru.

Kornelia Piasecka  po prostu przysłała mi maila na skrzynkę na facebooku. Zgodziła się też na opublikowanie go na mojej stronie. Dziękuję Kornelio 🙂

Oto fragmenty listu, który dostałam o Kornelii i który jest równocześnie krótkim streszczeniem mojego webinaru: „Blokady na drodze do spełnienia marzeń i jak się ich pozbyć”

       Szanowna Pani Barbaro , dziękuję pięknie za świetne spotkanie, jeśli robiłaby Pani powtórkę z dnia dzisiejszego to jestem wdzięczna za wiadomość. Dobrze jest pracowac z ekspertami, którzy mają wieloletnie doświadczenie, i dobrze nas umieją poprowadzić.

Czas i treningi, wytrwałośc i samodyscyplina, oraz zdecydowanie – by wiedzieć czego chcemy, umiejętność cenienia i szanowania siebie, każdej sekundy i minuty życia, oraz to by oczekiwac dużo , to co najlepsze… dbając o siebie i życząc sobie to co najlepsze, tylko wtedy bliskim lub wiekszemu kręgowi ludzi ludzi na których mamy wpływ, możemy służyć swoim życiem i doświadczeniem- kiedy się w pełni realizujemy i tryskamy wspaniałą życiową energią.

Oto krótkie streszczenie dzisiejszego spotkania:

Dziś na konferencji- treningu on line prowadzonym przez Barbarę Łukowiak, kobietę która stale pracuje nad kwestiami związanymi ze zdrowym życiem, odżywianiem, realizacją marzeń… usłyszałam coś o czym wiedziałam , ale zapomniałam.

Spotkanie online dało mi paliwo i powera do tego by pamiętać – pamiętac – pamiętać, że jednorazowy trening nie czyni mistrza.Zawsze potrzebna jest wytrwałość, systematyka, dyscyplina i co najważniejsze świadoma kontrola wszelkich blokad lub ograniczeń, które utrudniają nam osiągnąć to czego pragniemy.

Świadoma wytrwała praca by utrzymywać wysoki poziom pozytywnej energii, taki stan kiedy cały wszechświat sprzyja w realizacji zamierzeń.

Na tym spotkaniu usłyszałam coś bardzo bardzo cennego: 

Jeśli myślisz w 51 % dobrze, pozytywnie i też tak działasz,i świadomie zmieniasz to co negatywne używajac  trzech specjalnych słów, które podała nam na szkoleniu Pani Barbara, wtedy istnieje ogromna szansa na szybkie pokonanie przeszkód i blokad, które się w nas programują.

Na szkoleniu Pani Barbara podała też proste ćwiczenie, połączone z serią oddechów  Chodziło o dostrojenie się do samego siebie- tego człowieka- którym chcemy się stać. Do takiego silnego , zdrowego, spełnionego ja, który zrealizował swoje cele i odniósł sukces w każdym aspekcie swojego życia, który jest ważny dla nas w danym czasie.

Była też mowa o tym , jak ważnym jest przebywanie w swoim ciele, a nie w swojej głowie. Jeśli czujemy się dobrze w swoim ciele,  jesteśmy w swoim ciele, to bardzo dużo  ponieważ wtedy mamy kontakt, ze swoją intuicją i dostęp do idei i pomysłów i lepszych rozwiązań.  

Dowiedziałam sie też, że na świadome pracowanie nad sobą często potrzeba około 40 dni codziennej 45 minutowej pracy. Tylko wtedy możemy uzyskać wymierne efekty naszej pracy.

bardzo dziekuję i pozdrawiam

Kornelia Piasecka

Dziękuję Kornelio:)

A oto jeszcze kilka innych pozytywnych ocen webinaru: „Blokady na drodze do spełnienia marzeń i jak się ich pozbyć” pochodzących z jego poprzedniej edycji:

Dziękuje za wspaniały wykład , to same konkrety 🙂 Juz czuje jak pomalutku sie układają w całość , medytacja była wspaniała:) Cieszę sie ,ze mam taka wspaniała terapeutkę jak Ty Basiu , pozdrawiam i życzę miłego wieczoru . Anna.

 Dzień dobry Basiu, mam nadzieję, że nie masz mi za złe że zwracam się do Ciebie po imieniu… Jesteś niesamowitą osobą, która robi w moim życiu wiele dobrego dzięki Tobie każdego dnia widnieje uśmiech na mojej twarzy i jestem pełna wiary, nadziei i siły wewnętrznej…

Tym bardziej jestem Ci wdzięczna za wczorajsze szkolenie…potrzebowałam czegoś motywującego, czegoś co znów pomoże mi zawrócić ze „złej” drogi ( negatywnego sposobu myślenia) na taką, która daje mi wiele entuzjazmu, zapału i chęci działania…

Od wczoraj znów jestem naładowana pozytywną energią i wierzę że ten rok przyniesie wiele dobrego i spełnienie marzeń…
Życzę Ci wszystkiego dobrego, zrealizowania wszystkich planów i celów…

pozdrawiam serdecznie Małgorzata Sendkowska

Bardzo dziękuje za niezwykle inspirującą i ciekawą prezentacje!!!! Dziękuję za tyle dobra i tak bezcenną pomoc, zwłaszcza ze zaczynam wierzyć  ze może pomóc mi to w uzdrowieniu !
Jeszcze raz dziękuje!!!! Pozdrawiam słonecznie! Paulina

Dla mnie również ten webinar był niezwykle energetyczny. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy znaleźli czas na uczestniczenie w nim i tym samym zainwestowanie w swój rozwój i lepsze dostrojenie do dobrostanu wszechświata 🙂

Urzeczywistnij swoje marzeniaProgram: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrobytu wszechświata”,  jest w promocyjnej cenie tylko do jutra: 12.09.2014 do godziny 23.45

Z promocji możesz skorzystać tutaj:

http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/oferta-specjalna-program-urzeczywistnij-swoje-marzenia/

Ps. Proszę podziel się ze mną i z czytelnikami mojego bloga swoimi przemyśleniami na temat  dzisiejszego wpisu 🙂

Zostaw swój komentarz proszę :)