9 zwrotów, które mężczyźni często słyszą od kobiet, ale ich nie rozumieją

 (1) Dobrze: Tego słowa kobiety używają, żeby zakończyć kłótnię (w której mają rację) i chcą żebyś się zamknął.
(2) Pięć minut: Jeśli ona się ubiera, to znaczy pół godziny. Pięć minut to pięć minut tylko wtedy, jeśli właśnie dostałeś pięć minut więcej na oglądanie meczu, zanim zabierzesz się do pomocy w domu.
(3) Nic: To cisza przed burzą. Nic znaczy coś, i powinieneś uważać. Kłótnia zaczynająca się od ‚nic’ zazwyczaj kończy się ‚dobrze’.
(4) Jeśli chcesz: To wyzwanie, nie przyzwolenie. Nie Rób Tego!
(5) Głośne westchnienie: To w zasadzie słowo, często jako niewerbalny zwrot niezrozumiany przez mężczyzn. Głośne westchnienie znaczy, że ona myśli, że jesteś idiotą i zastanawia się, dlaczego stoi tutaj i kłóci się z tobą o nic. (wróć spowrotem do #3 żeby sprawdzić znaczenie ‚niczego’)
(6) W porządku: To jeden z najbardziej niebezpiecznym zwrotów, jakie kobieta może powiedzieć mężczyźnie. Znaczy, że chce się porządnie zastanowić zanim zdecyduje kiedy i jak zapłacisz za swój błąd.
(7) Dzięki: Jeśli przy tym się uśmiecha, znaczy, że po prostu ci dziękuje. Nie zadawaj pytań, nie padaj, ciesz się chwilą. Natomiast jeśli kobieta mówi ‚Bardzo ci dziekuję’ – to czysty sarkazm. Ona w ogóle ci nie dziękuje.
(8) Nieważne: To kobiecy sposób na powiedzenie SP***ALAJ.

(9) Nie martw się, zajmę się tym: Kolejny groźny zwrot. Znaczy, to jest coś, co kobieta kazała zrobić mężczyźnie kilka razy, ale teraz robi to samodzielnie. Skończy się pytaniem mężczyzny ‚Coś nie tak?’. Po odpowiedź kobiety, wróć do #3.

(pobrane ze strony: http://www.wykop.pl/ramka/278213/kobiety-9-zwrotow-ktore-mezczyzni-czesto-slysza-ale-ich-nie-rozumieja/

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • 7 znaczeń kobiecego słowa nic
  • co to znaczy sarkastyczne zwroty
  • Zwroty których nie rozumieją faceci
  • co kobieta mysli mówiąc nie wazne
  • Co znaczy kobiece nic

Zostaw swój komentarz proszę :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor
CLOSE
CLOSE