sposoby na schudnięcieSposoby na schudnięcie.

Przestań liczyć kalorie! Jest inna, bardziej prosta i efektywniejsza metoda, by schudnąć! Istnieje 7 zasad, dzięki którym, jeżeli je zastosujesz w praktyce, z pewnością schudniesz!

Obecnie wiele osób ma problem z otyłą sylwetką. Wiele z nich pracuje bardzo ciężko, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Czasami jednak (powiem więcej – bardzo często) te próby kończą się fiaskiem. Wynika to z wielu powodów, ale najważniejszym z nich jest to, że osoby te stosują różne diety znalezione np. w Internecie, diety ograniczające drastycznie ilość przyjmowanego pożywienia i jednostronne, nie dostarczające organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych potrzebnych mu do utrzymania zdrowego ciała. A istnieje przecież o wiele prostszy, łatwiejszy i wygodniejszy sposób by schudnąć!

Jeżeli jesteś jedną osób pragnących schudnąć, postępowanie wg zasad opisanych w tym artykule na 100% może Ci pomóc w uzyskaniu idealnej sylwetki i pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej z Twojego organizmu.

Przejdźmy do konkretów. Co to za zasady?

Zasada 1 sposoby na schudnięcie  – Jedz mało, ale często.

Idealnym by było, gdybyś spożywał/a posiłek co trzy godziny w ciągu dnia. Będą to trzy główne posiłki : śniadanie, obiad, kolacja oraz dwie przekąski. Dzięki temu Twój poziom cukru we krwi nie będzie ulegał wahaniom i Twój metabolizm będzie pracował na pełnych obrotach.

Zasada 2 sposoby na schudnięcie – Jedz śniadanie.

Dzięki temu szybko uruchomisz Twój metabolizm. Nie możesz też zapomnieć o śniadaniu, bo po przyjściu do pracy będziesz głodna/y i – chcąc nie chcąc – zaczniesz szukać czegoś do zjedzenia, najprawdopodobniej mało zdrowego i raczej przyczyniającego się do utrwalenia Twojej nadwagi – takiego jak batoniki, chipsy, cola itd. A to zabójcy szczupłej sylwetki!!!!!

Zasada 3 sposoby na schudnięcie – Włącz proteiny (białka) do każdego posiłku

Spalamy więcej kalorii (a tym samym chudniemy), kiedy spożywamy proteiny, gdyż nasz organizm, by je rozłożyć i wykorzystać musi użyć w tym celu miedzy innymi tłuszcz.. Jedzenie białek powoduje też, że przez długi okres czasu nie czujesz się głodna/y gdyż są one przez dłużej przetwarzane przez Twój organizm.

Zasada 4 sposoby na schudnięcie – Wybieraj zasadę 80/20

Chodzi o to, byś w 80% jadł/a zdrowe pożywienie. Natomiast spożywanie 20% nie koniecznie zdrowych produktów spożywczych nie powinno przeszkodzić Ci w zrzucaniu nadwagi.

Zasada 5 – sposoby na schudnięcie Pij WODĘ

By schudnąć, musisz koniecznie pić codziennie około 2 litrów CZYSTEJ, NIEGAZOWANEJ wody. Nie mówię tu o kawie, sokach, czy herbacie, które i tak możesz spożywać. Ważne, byś codziennie pił/a czystą wodę. Woda działa na Twoje wnętrze, tak jak działa ona, kiedy się myjesz. Pijąc czystą wodę pomagasz Twojemu organizmowi wyczyścić Twoje ciało od wewnątrz. Czyściejsze ciało jest bardziej sprawne i lepiej pracuje. Tym samym Ty chudniesz.

Zasada 6 sposoby na schudnięcie – DELEKTUJ się jedzeniem

Zwróć uwagę na to, czy delektujesz się jedzeniem. Delektowanie pozwoli Ci jeść świadomie. Dzięki temu z łatwością zorientujesz się czy dany posiłek Ci smakuje, oraz czy już jesteś najedzona/y mimo, że na talerzu jest jeszcze jedzenie. Tym samym delektowanie się i świadome jedzenie pozwoli Ci schudnąć.

Zasada 7 sposoby na schudnięcie – Zastosuj medytację odchudzającą

Ta zasada może Cie zaskoczyć. Jednak już coraz więcej osób przekonuje się, ze zastosowanie MEDYTACJI ODCHUDZAJĄCEJ jest najprostszym i bardzo skutecznym sposobem, by wspomóc proces odchudzania. Dzięki medytacji odchudzającej zyskujesz kilka rzeczy na raz, które pomagają Ci schudnąć. Po pierwsze codziennie się relaksujesz. Tym samym pozwalasz na to, by komórki Twojego ciała odprężyły się. Gdy jesteś z kolei zrelaksowana/y łatwiej pozwalasz sobie na to , by „odpuścić”, przestać kontrolować wszystko dookoła Ciebie. Tym samym pozwalasz by Twoje ciało wykonywało w 100% to, co do niego należy, czyli naprawiało uszkodzone komórki, pozbywało się śmieci, czy tez usuwało nadmiar tkanki tłuszczowej.

Poprzez medytację odchudzającą nawiązujesz też kontakt z Twoją podświadomością oraz wydajesz jej rozkazy i dyspozycje by ta nie tylko nie przeszkadzała Ci w schudnięciu, ale wręcz w nim pomagała.

Jak napisałam na początku tego artykułu jestem w stu procentach przekonana, że jeżeli zastosujesz się do tych siedmiu zasad, z pewnością schudniesz.

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów w odchudzaniu 🙂

Barbara Łukowiak

Ps.

sposoby na schudnięciePoznaj tajemnicę jak zdrowo się odżywiać i pozbyć się na zawsze niepotrzebnych kilogramów.

Zrób pierwszy krok do poprawy własnego wizerunku! Pobierz zupełnie ZA DARMO kilka rozdziałów poradnika: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”

 

Zostaw swój komentarz proszę :)