68 sekund Twojego czasu – efekt na resztę życia.

68 sekund Twojego czasu i efekt na resztę Twojego życia?

Witam Cię serdecznie.

Dzisiaj przedstawię Ci prosty trik, który pomoże Ci przeprogramować Twoje przekonania i równocześnie zaprogramować pozytywne rzeczy w Twojej przyszłości. Wystarczy, że kilkakrotnie, kilkunastokrotnie w przeciągu dnia zarezerwujesz tylko dla siebie 68 sekund.

Idea 68 sekund, które prowadzą do spełnienia, która pochodzi z książki E.J. Hicks „Proś, a będzie Ci dane” mówi:

„Jeżeli skupiasz swoją uwagę na określonym przedmiocie, wzbudzasz wibracje tego przedmiotu we własnym wnętrzu. Kiedy będziesz w stanie skupić się na swojej myśli przez co najmniej 68 sekund, siła wibracji będzie dostatecznie duża, by zaczęły występować fizyczne manifestacje. Jeżeli wielokrotnie będziesz powracał/a do kreślonej myśli, utrzymując ją co najmniej przez 68 sekund, w krótkim czasie (W pewnych wypadkach w ciągu kilku godzin, w innych w ciągu kilku dni) ta myśl stanie się myślą dominującą. A skoro osiągniesz zjednoczenie z myślą dominującą, będziesz doświadczać odpowiednich materialnych jej manifestacji”.

Super prawda? Wystarczy więc wybrać sobie odpowiednią dla siebie myśl lub ułożyć odpowiednią dla siebie afirmację i skupiać się na niej przez 68 sekund jednorazowo tak często, jak to się tylko da, a efekty nie dadzą na siebie długo czekać.

Hmmmmm…. W praktyce jednak nie jest to takie proste.

Zapewne znana Ci jest idea afirmacji: Typowa afirmacja – jako zdanie, sentencja, którą używamy na co dzień do podniesienia swojego samopoczucia, czy też do zaprogramowania w nas czegoś pozytywnego – oczywiście powinna być pozytywnie sformułowana, może być w czasie teraźniejszym i do tego, by uzyskać pożądany efekt powinniśmy podczas jej wypowiadania wczuć się w programowaną sytuację jakby już była urzeczywistniona.

Jednak z afirmacjami jest taki problem, że potrzeba naprawdę dużo czasu, by za ich pomocą przeprogramować nasze dobrze wgrane wierzenia i przekonania na temat otaczającej nas rzeczywistości i na temat nas samych.

Działają one najszybciej i najskuteczniej wtedy, kiedy mamy super nastrój i jesteśmy w szczęśliwym momencie naszego życia. Jednak wtedy, gdy życie przyparło nas do muru i na gwałt potrzebujemy w nim pozytywnych zmian, z jakiś powodów afirmacje i pozytywne myślenie nas zawodzi. Dodatkowo jak wynika z badań, afirmacje są skuteczne tylko dla kilku procent osób je stosujących.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż, kiedy czujemy się bezradni i mamy masę np. finansowych problemów, mówiąc afirmację w stylu: „Mam dużo pieniędzy” uaktywniamy w sobie uczucie niewiary, w to, co mówimy oraz uczucie zagubienia i tym samym możemy wręcz jeszcze bardziej  pogłębić w nas obraz braku zamiast wprogramować obraz dostatku.

Sytuacja beznadziejna? Na szczęście nie 🙂

Teraz przyszła pora na przedstawienie Ci pewnego prostego triku, za pomocą którego przestawisz swój umysł, a co za tym idzie swoje myślenie i idące za nim uczucia na nowe tory.

Na pomysł ten wpadł Noah St. John (jego idea to „aformacje”), który pracował z afirmacjami przez kilka lat, niestety z bardzo małym skutkiem. Zapożyczyłam od niego tę ideę, trochę modyfikując ją na swoje potrzeby (wprowadzając pytanie: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy….”).

Pomysł polega na tym, że nakierowujesz swój umysł na znalezienie odpowiedzi na pytanie: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy….” zamiast na koncentrowaniu się na sednie afirmacji.

Przykład: Zamiast Afirmacji:  „Mam dużo pieniędzy” mówisz: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy mam dużo pieniędzy?” Czy zważyłaś/zauważyłeś zmianę kontekstu tego zdania?

A teraz sprawdź jak zareagowało Twoje Ciało: Powiedz proszę do siebie: „Mam dużo pieniędzy” (Jeżeli masz dużo pieniędzy, to z pewnością nie poczujesz w sobie sprzeciwu – jednak, kiedy wciąż Ci ich brakuje, jestem na 100% pewna, że mogłaś/mogłeś usłyszeć wewnętrzny głos w stylu: „acha….kogo my tu nabieramy?”)

A teraz zmień afirmację na sentencję: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy mam dużo pieniędzy?”. Widzisz, odczuwasz różnicę?

W tym wypadku nie skupiasz się na tym, co chcesz zaprogramować, ale idziesz krok dalej, jakby to, co chcesz zaprogramować już istniało  i teraz chcesz zobaczyć i doznać tych wszystkich szerszych perspektyw, które się przed Tobą otworzyły.

Polecam Ci zastosowanie metody: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…” w praktyce. Dołącz do niej „68 sekund, które prowadzą do spełnienia” E.J. Hicks i ciesz się z szybkich rezultatów 🙂

Musisz bowiem wiedzieć, że kiedy zadajemy sobie pytanie w stylu: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy” natychmiast nasza podświadomość dąży do udzielenia na nie odpowiedzi. Nawet, kiedy zajmujemy się już czymś zupełnie innym lub śpimy, podświadomość wciąż intensywnie pracuje, by rozwiązać problem związany z pytaniem, które zadaliśmy.

Powtórzenie kilka/kilkunastokrotne w ciągu dnia tego pytania i skupienie się jednorazowo na nim przez 68 sekund pozwala dać sygnał naszej podświadomości, że problem jest dla nas istotny. Dlatego rozpoczyna ona poszukiwania w celu rozwiązania go.

Proszę zastosuj metodę „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…” na sobie i zacznij Cieszyć się z jej rezultatów 🙂

Ps.

Zapraszam Cię dzisiaj do przyłączenia się do naszej grupy wzrostu do dobrostanu i dobrobytu wszechświata. Znajduje się ona na stronie: http://www.facebook.com/wszystkodlaciebie

O wczorajszego dnia rozpoczęliśmy w tej grupie wspólny wzrost w dobrobycie i dobrostanie wszelkiej obfitości. Codziennie w albumie: „Codzienna inspiracja i motywacja” będą pojawiać się nowe sentencje z serii: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy….”.

Polecam Ci przemyślenie, wzięcie do swojego serca i odczucie na głębszym poziomie każdej z sentencji z serii „Codzienna inspiracja i motywacja” oraz zastosowanie podczas jej mówienia „68 sekund, które prowadzą do spełnienia” E.J. Hicks Dzięki temu wzniesiesz się na wyższy poziom odczuwania, odbierania i otwarcia na wszelkie dobro, obfitość i wszechogarniającą miłość w Twoim życiu.

Uzyskasz nową perspektywę i powoli, krok po kroku, wydarzenie po wydarzeniu, osoba, po osobie zaczną pojawiać się w Twoim życiu sprzyjające okoliczności, nowe okazje, super idee i niespodziewane, sprzyjające Ci decyzje – Twoje i osób wokół Ciebie. Zajdą korzystne zmiany nie tylko w Twoim życiu, ale życiu Twoich najbliższych 🙂

Dodatkowym plusem zastosowania w swoim życiu sentencji, które będę publikowała jest to, że w tym samym czasie będzie z daną sentencją pracować nie jedna osoba, lecz grupa ludzi. Jak wiadomo energia zbiorowa daje szybsze i głębsze efekty niż praca samodzielna.

Dlatego zachęcam Cię do udostępniania codziennych sentencji swoim dobrym znajomym na facebooku. Im nas więcej tym lepiej 🙂

WZRASTAJMY  RAZEM w dobrobycie i dobrostanie wszelkiej obfitości! Przyłącz się do nas Teraz tutaj: http://www.facebook.com/wszystkodlaciebie

poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
 • metoda 68 sekund
 • aformacje
 • 68 sekund
 • abraham hick afirmacje
 • metoda abrahama hicksa

Zostaw swój komentarz proszę :)

Similar posts

12 Komentarzy

 1. Gosia's Gravatar Gosia
  25 października 2014    

  Hmm.. postanowiłam wykorzystać tę metodę zaczynając od prostej rzeczy. Zawsze chciałam wstawać wcześnie rano aby mieć więcej czasu dla siebie i lepiej zorganizowany dzień. Powtarzałam sobie sentencję przed snem wyobrażając sobie wszelkie cudowne korzyści z tego że wstałam wcześnie. Rano obudziłam się o godzinie o której chciałam, przez pół godziny broniłam się przed wstaniem ale nie mogłam dłużej, po czym wstałam całkiem rześka. Uwierzcie mi, że poranne wstawanie było zawsze dla mnie istną katorgą, a potem przez cały dzień byłam nieszczęśliwa. Dla mnie to było fantastyczne, zrobiłam tyle fajnych rzeczy rano. Będę to kontynuować ulepszając moje życie krok po kroku. Być może jest to mało wzniosłe ale jednak ważne. Dziękuję za świetną radę.

 2. Małgorzata's Gravatar Małgorzata
  25 września 2014    

  Bardzo dziękuję super afirmacja od razu buzia się śmieje .pozdrawiam

 3. Barbara's Gravatar Barbara
  4 sierpnia 2013    

  To naprawdę super podpowiedź w tym zdaniu „Co jest możliwe dla mnie kiedy….”
  Jestem Basiu wdzięczna że dzielisz się Twoją wiedzą
  Dziękuję i pozdrawiam

 4. marta's Gravatar marta
  27 marca 2013    

  Nie widzę nigdzie albumu: „Codzienna inspiracja i motywacja”…:(

 5. Ela's Gravatar Ela
  12 marca 2013    

  dziekuje bardzo,wlasnie tego szukalam,to klucz do sukcesu!!!

 6. 14 lutego 2013    

  Metoda opisana w tym wpisie musi działać. Trzeba tylko mocno wierzyć i nie dopuszczać do siebie negatywnych myśli. Z tym (szczególnie na samym początku) może być problem.
  W zależności od tego jak długo żyliśmy wcześniej, negatywne nawyki są silniejsze i bardziej „mądre” od nowatorskich i (trzeba to podkreślić) niezwykle skutecznych metod zmiany własnego stylu życia. Ja osobiście pracuję z sentencją „BOGACTWO, DOBROSTAN, SUKCES”. Wierzę w możliwość zmiany swojego (dotychczas) trudnego i niezbyt udanego życia w jego przeciwieństwo. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do programu „Urzeczywistnij swoje marzenia” – polecam Wam go serdecznie.
  Trzeba czasu, wytrwałości, konsekwencji w działaniu i silnej wiary w pozytywne zmiany, aby Wszechświat zmaterializował marzenia.
  W moim przypadku zmiany zaczynają działać. Dziękuję Ci Basiu za to, że dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Pozdrawiam
  Marek Zadęcki.

 7. Barbara Lukowiak's Gravatar Barbara Lukowiak
  26 października 2012    

  Oto kilka pytań, jakie otrzymałam od moich czytelników odnośnie tej metody:
  • Czy wyrażenie „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…” mam wypowiedzieć raz sobie w myślach, czy przez minimum 68 sekund?
  • Czy przy np.: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…mam dużo pieniędzy” mam wyobrażać sobie pieniądze czy rzeczy, które za tymi pieniędzmi stoją.
  • Wibracje. Czym się wibracje objawiają. Jak je Pani odczuwa? Ciekawa jestem czy moje odczucia co do „wibracji” są poprawne

  Moja odpowiedź:

  Wymówienie jednorazowe „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…..” nie trwa oczywiście 68 sekund. Najprostsze i najłatwiejsze jest po prostu powtarzanie w myśli lub na głos tego pytania z intonacją, jakbyśmy się nad nim zastanawiali. Można przy tym wyobrażać sobie jak w przypadku pieniędzy, to co za ich pomocą pragniemy nabyć, ale w formie, jakbyśmy już to mieli i teraz zastanawiamy się Co jest możliwe dla nas, kiedy już to mamy.

  Kiedy pragniemy otrzymać coś konkretnego np. aparat ortodontyczny, lub nowe tapety do domu lepiej od razu sformułować sentencję z tym, co pragniemy otrzymać. Czyli w tym wypadku będzie to: „Co jest możliwe dla mnie, kiedy mam cudowne, równe zęby?” Można też zadać pytanie: „Dlaczego mam cudowne, równe zęby ” „Co jest możliwe dla mnie, kiedy na mój pokój został odnowiony i jego ściany ozdabiają tapety o których tak dawno marzyłam” Można też zadać pytanie: „Dlaczego mój pokój został odnowiony i jego ściany ozdabiają tapety o których tak dawno marzyłam?

  Nie ma żadnych reguł w odczuwaniu wibracji. Można je odczuwać lub nie. Jedna i druga postawa jest prawidłowa. Osoby bardziej wrażliwe i bardziej sensytywne mają wyraźniejsze odczucia.

 8. Hania's Gravatar Hania
  24 października 2012    

  Witam

  i bardzo dziekuje. To dziala i to wspaniale w dodatku. Nie mialam problemu ze skupieniem sie na wybranej rzeczy przez okolo 5 minut i smiem twierdzic, ze moglabym to spokojnie wydluzyc.
  Zastosowanie podanego przez Pania Basie zmodyfikowanego wprowadzenia „Co jest możliwe dla mnie, kiedy…”spowodowalo, ze moje mysli byly jasne i w pelni skoncentrowane na tej wybranej rzeczy, a towarzyszace temu bardzo pozytywne emocje wyciagaly mnie na bardzo wysokie wibracje „nadawania”. Ogarnialy mnie przy tym: spokoj i zadowolenie, moze nawet poczucie szczescia i wdziecznosci…
  Nie odczuwalam zadnego wewnetrznego oporu czy sprzecznosci…
  Polecam goraco i jeszcze raz bardzo dziekuje za te wspaniala i co najwazniejsze dzialajaca wskazowke…
  Pozdrawiam wszystkich
  Hania :-))

 9. Gosia's Gravatar Gosia
  24 października 2012    

  Ha ha ha Udało mi się wytrzymać 68 sekund ,,jest to rzeczywiście dość trudne ale można .Ale kiedy raz się uda będzie łatwiej i zdecydowanie zabawniej .Pierwsze sekundy to jak by przygotowanie do wspaniałej radości ,która objawia się bardzo wzmożona pod koniec tych że sekund .Bardzo fajne doświadczenie .Pozdrawiam

 10. Agnieszka's Gravatar Agnieszka
  23 października 2012    

  dlaczego 68 sekund?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinie

Wszystko Dla Ciebie
kobieta grawatarDziękuje za Program "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Mam wiele marzen i pragnien. Wybralam te, ktore mnie w danej chwili "porwaly". Skupilam sie na nich i wytrwalam do konca.

Jedno z nich to wyjazd do Chin. Bardo chcialam tam pojechac. Chcialam zaplacic i miec to na co sie zdecydowalam wybierajac oferty. Chcialam rowniez, by to byla wycieczka objazdowa. Chcialam pojechac z biurem podrozy. Chcialam by sie mna opiekowano, troszczono, opowiadano o tych wsystkich cudach, ktore zobacze. Chcialam byc rozpieszczana, czuc sie komfortowo i bezpiecznie.

Pani Basiu tak sie wlasnie stalo. Przeczytalam plan wycieczki, spodobal mi sie, zaplacilam, pojechalam, zdobylam, doswiadczylam i bylo SUPER!!!

To jest niesamowite jak mozna sobie uproscic zycie nie kombinujac, a jedynie wierzyc. Teraz gdy wiem, jestem przekonana jak bardzo mi Pani pomogła mam okazje napisać, a przede wszystkim Pani Basiu - podziękować.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje i pozdrawiam

Szkolenia i Poradniki do Kupienia

Darmowe Kursy i Poradniki

Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń

Zobacz kategorie

Linki

katalog stron Katalog stron Gwiazdor
CLOSE
CLOSE